Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak h. megszabaduljak...

Mi csináljak h. megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
A mai nap is locsoltam a kertet és a nevelőm kötözködni kezded velem majd minek után nem értetem vele egyet sértegetett egy 5 percig ...kb. mindenek elhordott.Ez egészen odáig fajult h. a falhoz vágót és fojtogatót.Nem tudom mi csináljak anyagilag függünk tőle.Hogy vegyem rá anyám h. dobja?Kezdek félni már nem először fenyeget h. összever (persze anyum nem tudja csak sejti ezeket a dolgokat....
2011. szept. 28. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki? Gondolom neked hinne. Hány éves vagy?
2011. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 csak sajnos elég gyenge vagyok (53kg). Szóval még vissza ütni se lenne érdemes neki.Anyámnak meg mert nem tudom félek h. megtámadja ha közbe lép nagyon agresszív...
2011. szept. 28. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fojtogat, akkor szólj a rendőrségnek.
2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mesélek hozzá egy tipikus esetet is...nem olyan rég szintén a kertet locsoltam és csak úgy bezárta az ajtót így vizet hordani nem tudtam aztán szóltam neki ö meg megint kötözködni kezdet velem.Anyám ezt hallotta és elkezdet vele veszekedni h. én csak segíteni akarok ö pedig anyámat is elhordta...meg rá is szintén majdnem kezet emelt...hát ezért...
2011. szept. 28. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah és a legjobb az egészben h. van tőle egy gyereke is anyámnak és azt hiszi h. a nevelőm majd megváltozik ezért.

( :

2011. szept. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!