Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok attól "rossz" ha...

Nem vagyok attól "rossz" ha szó nélkül elköltözök?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy rossz kapcsolatban,ahol jelen van a csúnya beszéd,párom részéről,félelem is megjelent a kapcsolatban.El szeretném hagyni,de nem merem megmondani neki,mert félek nekem esne.Akik ismernek minket,azt mondták menjek szó nélkül.Ameddig elment már az 1,5 év alatt,az a lökdösődés,és megrázott erősen.3szór fordult elő.
2011. okt. 3. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

A nőknek miért az ilyen férfiak kellenek?


Igen költözz el szó nélkül.

2011. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Lépj le szó nélkül,gyávaság de én is ezt tettem.Most van egy olyan kapcsolatom amit sose hittem volna hogy létezik....Merj lépni!!!
2011. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szó nélkül mindenképpen és SOHA ne mondd meg nek, h hova költöztél, mert utánad megy. A lehető legjobb lenne, ha egy darabig nem élnél egyedül, h legyen más is aki megvéd.
2011. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy rossz. Ebben az esetben tényleg költözz el szó nélkül. Talán utalgathatnál rá, de én a helyedben nem mondanám meg. A híradó sajnos az ilyenekkel van tele, féltésből megöli a pasi a párját, főleg ha az el akarja hagyni. Jobb félni, mint szaladni.

Költözz el nyugodtan, ne legyen lelkifurkád! És vissza se nézz!

2011. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha félsz tőle, egy percet se maradj. Azért egy üzenetet hagyhatsz neki, amiben leírod a miérteket, nehogy még dühösebb legyen. Így nem igen tud kombinálni miután elmentél.
2011. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakos, akkor igen, nyugodtan lépj le szó nélkül.
2011. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott vagy meg? Mar az elso megrazas, lokdosedes utan kellett volna lepned!
2011. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a rossz ahogy bánik veled. Ne legyen bűntudatod,hagyd el.
2011. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mert még én sajnáltam őt,mi lesz szegénnyel.

Nagyon féltékeny és ingerült is.Kifele mást mutat,mindenki szereti.

gyermekem is van.

2011. okt. 3. 09:54
 10/20 A kérdező kommentje:
Az ilyen ettől bedühödik és lehet totál nekem esne?Ha megtudná el akarok menni?
2011. okt. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!