Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIvel vidíthatnám fel a...

MIvel vidíthatnám fel a lányom? 16-17 éves lányok ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
péntek óta morcos, hozzá se lehet szólni, ugy néz mindenkire mintha meg akarná ölni az illetőt, 16 éves lány
2011. okt. 3. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Plázázás.
2011. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Annak örültem volna, ha van valaki, akivel le lehet ülni, elmesélhetem, mi bajom, kipanaszkodhatom magam, és mond valami értelmeset, miért nem xar az egész világ...

Esetleg szerenádozd ki belőle, mi bántja.

2011. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
50 000 ft-nak.
2011. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
ha barátnős viszonyban vagytok, akkor ketten tarthatnátok egy csajos estét. Ha viszont amolyan igazi anya-lánya akkor engedd el a barátnőivel egy napra vagy estére.
2011. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Semmivel. Életkori sajátosság, bármit tehetsz nem fog javítani a helyzeten. Pár nap és elmúlik magától.
2011. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy az apja vagyok és egyedül nevelem
2011. okt. 3. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Hívd át a barátnőit, hogy vidítsák fel.

Amúgy megkérdezted már, mi baja?

2011. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
VEgyél egy doboz jégkrémet meg csokiszirupot, felezd meg üljetek le egyméssal szemben és kezdjetek el enni. Kb hasonlóan működik mint az alkohol és megered a nyelve.
2011. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ha szomorú lenne, de a kérdező azt írta dühös. Bár a csoki jó, felvidít bárkit.
2011. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. Szerintem ha tudod, főzd meg a kedvenc ételét holnap, annak biztos örül, vagy vegyél valami finom sütit, esetleg menjetek el moziba, vagy csak vidd el autókázni délután és üljetek be valahova. Nálam ezek válnak be, én is vele egykorú vagyok.
2011. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!