Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A magányos lány kérdését...

A magányos lány kérdését törölték? Ami éjszaka volt fent?

Figyelt kérdés
Végre volt egy jó kis kérdés, ahol az emberek nem kaptak hajba, erre törlik.
2011. okt. 4. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miről szólt a kérdés? én aludtam éjjel :D
2011. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jah, én is aludtam. Mi volt az?
2011. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyilván, mivel ez nem egy csevegő szolgáltatás.
2011. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tudom nem erre a kérdésre gondolsz, de esetleg ezt nem ő írta ki?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az adott lány 26 éves volt, nem 19.

Lehet, h nem csevegő szolgáltatás, de nézd meg a kérdéseket, kb 60%-a a válaszolónak csak mellédumál. Ezen az alapon kb nem maradnának kiírható kérdések, mert minden csevegésbe torkollik.

2011. okt. 4. 08:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nemrég léptem be, és láttam a főoldalon a Családi kapcsolatok rovatban azt a kérdést. Meg is állapítottam, h. milyen sok válasz érkezett rá. Kb. 50-60. Aztán más oldalakat nézegettem, és mire visszatértem, h. akkor megnyitom azt a kérdést, már nem találtam. Pedig elolvastam volna.
2011. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
09:02-es vagyok: Még arra gondoltam, h. átkerült másik kategóriába. De nem találtam meg a keresőn keresztül sem. Arra emlékszem, h. így kezdődött a kérdés: Magányos vagyok...
2011. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha átteszik más kategóriába, attól még megmarad a "megválaszoltjaid" alatt. ha onnan eltűnt, akkor tutira törölték.
2011. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9:02-es vagyok: Én nem szóltam hozzá, ezért nem lehet ott a megválaszoltjaim között. De tudom, h. ha átkerül másik kategóriába, akkor attól még ott megmaradna. Miért törölnek egy kérdést egyébként? Azt hittem, ilyen nincs. Vagy a kérdező kérésére?
2011. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Én elkezdtem olvasni, de szánalom volt... Panasz, panasz, panasz. Ha ezeket a gondjaikat-bajaikat az emberek egymással, a barátaikkal, családjukkal beszélnék meg, állítom, hogy máris kicsit boldogabb lenne az életük.
2011. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!