Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elhagyjam? Én hibám?

Mit tegyek, elhagyjam? Én hibám?

Figyelt kérdés

Mit tennétek a helyemben?


Sziasztok!


Tegnap a barátom véletlen miközben egy másikat gépet javított,formázta a külső vinyót,amin rengeteg adatom,képem,zeném,stb-m volt. Nem mutattam ki,de iszonyat mérges voltam, de végül csak elkezdte nézni a programokat, hogy mivel lehetne visszahozni az adatokat (eddig még nem is ez a probléma). De mindez este/éjszaka történt és mivel a gépnek mennie kellett egész éjszaka, hogy visszahozza a fájlokat, kitalálta hogy akkor egész éjszaka menjen a TV műsor is (mert olyan a monitor hogy lehet rajta TV-t nézni). Rólam tudvalevő, hogy nem bírok elaludni zajban és fényben (élünk egy kb 8x10es szobában),ezért mondtam hogy kapcsolja ki a monitort,mert OK, a zúgást elviselem,de a fényt és a zajokat nem,egyszerűen nem tudok nyugodtan aludni úgy. Erre ő elkezdett velem kiabálni,hogy micsoda elkényezettet pic$a vagyok, hogy ő még a kedvemért vissza is hozza a ****mat (ide csúnya szó jönne,de nem engedi írni..)(AMIT AMÚGY Ő!!! törölt le...) és hogy mit hisztizek azon, hogy megy a "TV". Na ezen fél12kor eldurrant az agyam és elkezdtem bőgni hogy nem igaz,hogy ennyit sem képes megérteni és megtenni értem,ugyanis Ő tette tönkre az adatokat és ÉN IS szeretnék aludni,főleg hogy ma ZH-t is írok és nem értem miért kell szemétkedni velem. Lefeküdtem mellé,de persze nem kapcsolt ki semmit,hajtogatta hogy fejezzem be ezt, na ezen még mérgesebb lettem és tehetetlen dühömben és fáradtságomban odavágtam egyet a karjára. Erre ő mit csinált? Visszaütött a hátamra!!! Egyszerűen nem tudom megérteni...fogtam magam és bőgve átrohantam a másik szobába és ott aludtam. Ő elment munkába és tanulok reggel fél7 óta,este 8 után érnék haza,de azon gondolkozok hogy 10ig haza se jövök,vajon feltűnik-e neki....ennek befellegzett,ennyi? Miért lett ilyen??? Lassan 2 éve lennénk együtt,másfél éve együtt élünk,én 21,ő 24....


2011. okt. 4. 09:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%

Hát.. a helyedben nem hogy este 10-ig várnék, de soha többé nem tenném be a lábam oda.


Ja, de, összepakolni, amikor nincs otthon.


Az az elfojtott agresszió, ami ebből a "fickóból" árad, később nagyobb bajokat hozhat rád.

2011. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
49%
Ha most ez van, képzeld el mi lesz 10 év múlva! :-)
2011. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%
Igaza volt, nem kellett volna hisztizned,pláne nem megütni és még csodálkozol ha visszaütnek? Én is visszaütöttem volna.
2011. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%

"mérgesebb lettem és tehetetlen dühömben és fáradtságomban odavágtam egyet a karjára. Erre ő mit csinált? Visszaütött a hátamra"


Ne is haragudj, de mit vártál, te megütheted őt mert nő vagy? És ő úgysem fog visszaütni mert férfi?

Számomra nem elfogadható egy kapcsolatban a fizikai erőszak sem, és ebben az esetben te voltál az aki először ütött, tökmindegy, hogy nő vagy.

2011. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

Sok jóra ne számíts tőle, de nem a verekedés miatt, azt te kezdted. Szerintem a nő se verje a pasit.

De azt nem értem, hogy ha van másik szoba, miért nem lehetett eleve oda menni aludni, vagy átvinni a gépet. Vagy az egészet ma este megcsinálni, nem éjjel 2-kor, a helyzeten ez már nem rontott volna.

2011. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom ő is hót ideg volt amikor rájött, hogy mit csinált, utána küzdött, hogy rendbehozza amit elrontott.

Nem azt mondom,hogy helyesvolt a viselkedése, de szerintem te is elég ideges lehettél és beszóltatok egymásnak. Ennyi.

Ha az első nagyobb veszekedésnél már arra gondolsz, hogy otthagyod,akkor nem sokat érhet ez a kapcsolat.

2011. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
Egy férfi soha nem üthet meg egy nőt!! Azonnal hagyd el!
2011. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"tehetetlen dühömben és fáradtságomban odavágtam egyet a karjára"

Erre persze, hogy ő is begorombult. Nem akarom védeni, mert nem szép dolog megütni másokat, de te kezdted az egészet. És igaza volt, hogy ne hisztizz. Biztos fáradt voltál, de akkor sem kellett volna. Mint ahogy a végén írtad, átmehettél volna a másik szobába. Akkor minderre nem került volna sor.

Nem megoldás hogy nem mész haza, inkább üljetek le és beszéljétek meg a problémákat. Ha már ilyen kis dolgon összevesztek mi lesz később mikor nagyobb problémák kerülnek előtérbe. Nőjj fel!

2011. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

Miért, egy nő megüthet egy férfit?

Én ugyan nő vagyok, de szerintem nem kéne kétféle mércével mérni.

2011. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%

"az elfojtott agresszió, ami ebből a "fickóból" árad, "


Elfojtott mi? És akkor a csaj agressziója mi? Szinte már kegyetlenség.


"Ha most ez van, képzeld el mi lesz 10 év múlva!"


A csaj ha nem fog megkapni valamit, egyből ütni vágni kezdi akit lát.


"Egy férfi soha nem üthet meg egy nőt!! Azonnal hagyd el!"


Te is egy úri p*csa lehetsz, aki felsőbbrendűnek hiszi magát,mert nő.

2011. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!