Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azt hiszem, megcsal.

Mit tegyek? Azt hiszem, megcsal.

Figyelt kérdés
Párom nappal ügyeletes,4-ig van munkaideje,de sokkal később jár haza mostanában.
2011. okt. 8. 06:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van bomba biztos alibije a kieső időre? Lényegében tehetetlen vagy, szerezz bizonyitékot pl email, sms, stb. Aztán döntsétek el mi legyen. Én is megjártam a megcsalás borzalmát, abszolut bizalmatlan vagyok mindenkivel.
2011. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Először is kérdezd meg,hogy miért jár később haza. Azután beszélgessetek el a házasságotokról. Gondolkozz el azon,hogy te miben lehetsz hibás. Ha valakit megcsalnak,akkor abban mindkét fél hibás. Az ok nélküli féltékenykedés biztosan tönkreteszi a házasságot. De az is,ha elkezdesz kémkedni utána.
2011. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, lehet, hogy valami illegális üzletben van benne. Nem mintha ez jobb lenne, csak gondoltam szólok, hogy nem feltétlen a megcsalás az első amire gondolni kell.
2011. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Jajj... A féltékenykedés. Hány kapcsolat ment már rá erre! És mennyi alaptalanul... Nézd, lehet, hogy mi csináljuk rosszul a párommal, több, mint 7 éve együtt vagyunk, de ha későn jön haza, hát későn jön haza. Ennyi "magánélete" neki is lehet, még akkor is, ha együtt élünk. Ugyanúgy én is eljárok ide-oda, barátnőkkel, kollégákkal, és van, hogy csak akkor szólok neki, mikor már hazaértem... Pont ő mondta nekem egyszer, hogy felesleges féltékenykednem, mert ha meg akarna csalni, akkor azt úgy csinálná, hogy ne jöjjek rá. Most ha izgatom magam, jobb lesz? Nézd, ha megcsal, neki lesz bűntudata. Hívd fel telefonon, mikor kimarad, és ha nem veszi fel, vagy kinyom, akkor kezdj el izgulni...
2011. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem meglepetésre készül neked !!!
2011. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy sokkal később??Nem mindegy hogy 1 órával később vagy pedig 4 órával később megy haza,csak azért mondom mert lehet hogy te túlzod el a dolgot...és miért nem kérdezed meg tőle hogy miért ér ilyen későn haza??
2011. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nyolckor jár haza...
2011. okt. 8. 09:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
miért nem ültök le és kérdezed meg tőle? Nem vádlóan, érdeklődően. Valamit muszáj lesz mondania. Ennek mennie kéne különben nem is értem h működik a kapcsolatotok, mi minden ilyesmi félreértést le tudunk tisztázni. Biztos hallottad már, de a jó kapcsolathoz elengedhetetlen a folytonos kommunikáció
2011. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszed?!Szerintem,addig ne képzelj be magadnak semmit,amíg nincs rá konkrét bizonyítékod.Hogy későn jár haza az nem egyenlő a megcsalással.Nyilván keményen dolgozik te pedig otthon pihengetsz.
2011. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura hogy itt tőlünk kérdezed meg és nem tőle...

Szóval nem értem mert nekem ilyen gyanúm felmerülne és rendszeresen későn járna haza,biztos hogy rákérdeznék szép finoman a dolgokra...csak elég lenne megkérdezni hogy hogy hogy ilyen későn jársz haza??szép finoman kiszedném belőle a dolgokat..

Amúgy mióta van így ez a dolog mióta jár ilyen későn haza??

2011. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!