Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne édesanyámnak 40....

Szmnt kérdése:

Mit kéne édesanyámnak 40. születésnapjára adnom?

Figyelt kérdés

19 vagyok, de nem tudom, hogy lepjem meg a 4.x-én. Valami emlékezeteset, és maradandód szeretnék. Nem tudom számít-e, de fiú vagyok.



köszönöm


2011. okt. 9. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
És mire gondolsz? Élményre? Vagy saját készítésű ajándékra? Vagy ha pénzért vásárolt dologra, akkor mennyi rá a keret?
2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 20 voltam, mikor anyu 40, így mindketten kereket ünnepeltünk. Közösen mentünk étterembe, egy vacsorára, mert barátom ezzel lepett meg, és anyut is elvittük, hogy együtt ünnepeljünk (szinte együtt van a szülinapunk).Én egy könyvet vettem neki, aminek az elejére egy saját verset írtam, meghatottam vele. Amin mindketten meghatódtunk, hogy barátom mindkettőnknek adott egy szál rózsát :)
2011. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kifolyólag a kézügyességemből, inkább valamit vásárolnék neki. De virágot mindenképp akarok.
2011. okt. 10. 08:27
 4/4 anonim válasza:

Családi fényképekből készíts neki egy tablót, amit bekereteztetsz,beüvegeztetsz. Ez egy örök emlék lenne:

Pl. a tabló felső részére kerüljenek édesanyád lánykori képei ezzel a felírattal: ...amikor még kislány voltam.

Az alsó felébe kerüljenek a házasságkötésről,Rólad, ha van testvéred, róla is fényképek, időrendbe téve ezzel a felírattal:

....és amikor anya lettem. Igy egy nagyon szép ajándék lenne, és nem kerülne sok pénzbe.

Én az 50. szülinapomra kaptam ilyet, és nagyon örültem neki.

2011. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!