Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férjes nőt szeretek, nem...

Egy férjes nőt szeretek, nem fog elválni sosem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy váljon el a férjétől és legyen csak velem, de mindig azt mondja, hogy a férje nélkül nem tudna boldogulni. Vett egy helységet, amit kialakított nekem fotós műhellyé, anyagilag akar támogatni, pedig nekem nem erre lenne szükségem, csak arra, hogy ne kelljen titkolóznunk. Nagyon szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is ugyanígy érez, különben elválna. Tudom, hogy nem helyes, amit teszünk, de egyszer élünk és én nem akarok mással lenni. Van arra esély, hogy elválik, vagy én mindig csak második leszek neki?
2011. okt. 11. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Ide a rozsdás bökőt, hogy ezt a kérdést egy nő írta.
2011. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kitartott fiúnak hívják.

Ugye tudod, hogy ha maga nem tudna boldogulni a hölgy, akkor bizony a fotósműterem is a férje pénzén lett véve...?


Nem találom túl ízlésesnek.

2011. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy ilyenre egy percet nem szabadba többet pazarolnod. Ugyan hogy is lehetnél boldog egy akaratgyenge, férjfüggő nővel, aki képtelen vállalni a szerelmét? Megsúgom, drága kérdező, ha annyira megőrülne érted a nő, tojna a férjére nagy ívben, és a világ végére is elmenne veled. És a legkevésbé érdekelné, mit szól a férje. Zárd le ezt, ennél sokkal jobb jön majd.
2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű :( De ha mégis akkor lehet hogy egy idő után te lennél abban a helyzetben mint most a férj.
2011. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Soha nem fog elválni.
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem fog elválni.
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha nő vagy, ha férfi, csak igazolni tudlak: egyszer élünk. Ő már foglalt, férje van. Keress mást.
2011. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Túl fontos neki az anyagi (és talán lelki) biztonság ahhoz, hogy feladja. A kaland jó neki, de nem fogja felrúgni emiatt az eddig elért dolgait. Ezt el kellene fogadnod, vagy egy valódi kapcsolatot kiépíteni mással.
2011. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A férje aggresszív, munkamániás barom, őt is irritálja, azt mondja, hogy engem szeret, csak azért nem válik, mert "fél elveszíteni az eddigi biztonságot". De nekem már elegem van, hogy nem vagyok elég fontos neki, mert nem tudnék olyan életet biztosítani, amilyet a férje.
2011. okt. 11. 13:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, drágám... a szerető előtt minden férj munkamániás, agresszív barom, és minden feleség frigid sárkány.

Ne légy naiv.

2011. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!