Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelőre mit illik venni...

Keresztelőre mit illik venni a babának? 6 hónapos

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kersztszülő vagy-e. Nálunk a családban csak ők ajándékoznak (Pl. aranylánc, ezüstpohár stb), a többiek nem. Barátnőm kisfia fisher price tanuló kutyust kapott, de szokták ajándékba adni a keresztelőn viselt ruhát is. Sok helyen divat a pénz.
2011. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kaptam az első pár fülbevalómat a keresztszüleimtől.
2011. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem leszünk keresztszülők. De közeli rokon.
2011. okt. 13. 07:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és egy kicsit pénzéhesek.
2011. okt. 13. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy nagy csomag pelenkát vittünk és popsi törlőt. Család barátjánál volt a keresztelő. Ha van kisebb gyerek annak is érdemes venni valamit mert igen rosszul szokott esni neki ilyenkor, hogy nem kap semmit. Egyrészt tapasztalat nagyobb tesók történeteiből :)
2011. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztszülőtől fülbevalót kaptunk, a többiektől ruhácskákat, játékot, de nem horror összegért, csak átlagos pénzt költöttek. A nagyszülők adtak pénzt.
2011. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egy triciklit vettem, amit ugyan picit később tud használni (10) hónapos kortól ajánlják, de végülis, ha már ül, akkor jó) és átalakítható, hogy nagyobb gyerek is tudja használni, pár éves korig :)
2011. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk babaszámlára fizettünk be pénzt. Játék, ruha így is van a rokonságtól.
2011. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HA még aktuális, akkor ezt nézd meg: [link]

hátha találsz valamit, ami tetszik.

2011. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!