Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a családodban...

Mit tennél, ha a családodban valaki hetente, vagy kéthetente tisztálkodna csak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

18:53, én a 18:41 vagyok és szerintem a 18:39-et csak véletlenül tetted bele a felsorolásba...


A provokál szó nem a megfelelő. Én az iróniát használtam volna, ahogy meggyőződésem szerint a többiek is.

Mivel a 18:42-t nullára értékelték, én adtam neki egy zöld kezet, mert ő érti, amit úgy látszik sokan nem!

2011. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mit csinálnék? Hánynék a szagától nagy valószínűséggel :)
2011. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

18:53 vagyok, erre a 18:39-re gondoltam, le is pontoztam:


Hát én már nem fürödtem 2 hete. De valamikor minden nap fürdök. Valamikor meg hetekig nem. De nincs szagom ebben biztos lehetsz.Most azt tervezemmég 1 v. 2 hétig nem fürdök


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 11%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:39

2011. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Atyaég!!! Remélem, csak vicceltek!
2011. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ok, azt megnyerted!

Észre sem vettem, hogy ennyi 18:39-es van. :$


Na mindegy, a lényeg, hogy a többi az irónia volt. Legylábbis ami engem illet! ;)

2011. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

A mi kis családunkban ilyen elő sem fordulhatna,így elképzelni sem tudom,hogy mit tennék..

De azt tudom,hogy a mindennapos zuhanyzás vagy fürdés lassan már csak magyar szokás lesz.

Angliai kollégáim nagy része csak vasárnap tisztálkodik.Hétfőn még illatoznak(parfüm) vagy csak tiszták.Péntekre már van köztük olyan büdös ember hogy nem lehet mellettük megmaradni,de nem szólhatsz nekik,mert minden joguk megvan,hogy ne zuhanyozzanak ha nem akarnak..

Ez nem egyedi eset.Nagyon sokan vannak.Hasonló helyzet van több országban is.

2011. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
araboknál sem szokás csak a heti fürdés meg a törökökél is
2011. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szégyellem, de van ilyen rokonom. Nagyon szeretem, de kegyetlen büdös. Alig hívjuk meg, mert utána napokig szellőztetni kell. A ballagásaimra és a szalagavatómra is elhívtam volna, de nem akartam beégni.
2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%
De most képzeljétek el! Milyen lehet ki.nyalni egy angol nőt, aki majd 1 hete nem fürdött! Rém gusztustalan!
2011. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egy ilyennel kinek van gusztusa szeretkezni, vagy egyáltalán egy szobában létezni?


azt mondom a 2 naponta való fürdés még talán tolerálható valahogy, de ennél kevesebb már az igénytelenség kategóriájába sorolható.


szerencsére az én családom tiszta, ápolt és igényes. mind magára, mind a környezetére.

ha valakinek joga van hozzá, hogy heti 1x fürödjön, akkor nekem meg jogom van őt jó messzire elkerülni.

2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!