Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy zsarolnak vagy oldjam meg egyedül?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,idén fogok felvételizni.

Kitűnő tanuló vagyok,a,a tanárok szeretnek a suliban,minden felnőtt szerint "tökéletes" vagyok.


De pár hete volt egy buli az egyik osztálytársunknál,ahová elmentünk a barátnőimmel(egyébként nem járok bulizni) és hát...Valamit ihattam,mert nem emlékszem túl sok mindenre,nem tudom,hogy mit csináltam és kivel.

2 lány fotózott végig bulin és később megmutatták a képeket,amik nem túl biztatóak rám nézve :S

Nem szeretném leírni,hogy mik vannak a képeken,mert az nem lényeg,de nem olyanok,amiket másoknak látni kéne.


Ez a 2 csaj most azzal zsarol,hogy vegyem rá a szüleimet arra,hogy beszéljenek annak a sulinak az igazgatójával,ahová Ők menni akarnak,különben elküldik az összes képet a szüleimnek és a sulink igazgatójának és utána mindet felteszik facebookra.

Tudják,hogy a szüleim befolyásosak és hogy sok mindenkivel jóban vannak és hogy el tudnák ezt intézni nekik.

De anyáék tudják,hogy nem vagyok azokkal a lányokkal túl jóban és attól félek,hogy attól,mert anyuék rávennék a suli igazgatóját,hogy felvegyék Őket a pontjaiktól függetlenül,attól még a képek ugyanúgy megmaradnának nekik,max. adnának nekem másolatokat és ennyi.

Talán ha később megint akarnak valamit,akkor újra elkezdenek zsarolni.


Mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert már tiszta depi vagyok.


14L


2011. okt. 16. 19:08
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem csak az osztályból voltunk,valamelyik nagyon okos gyerek kiírta facere,hogy party van és tele lett 10 percen belül a ház,tele volt ismeretlenekkel.
2011. okt. 16. 20:44
 22/36 anonim ***** válasza:
93%
tuti kamu az egész...
2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

"Nem csak az osztályból voltunk,valamelyik nagyon okos gyerek kiírta facere,hogy party van és tele lett 10 percen belül a ház,tele volt ismeretlenekkel."

Aha, mint a filmekben mi?:D Ennek tényleg kamu szaga van.

2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Lol kislány, ez neked lehet nagyon durva, de ahogy előadtad, én azt hittem, hogy legalább ketten dugnak, vagy épp nyomod be a herkát magadnak vagy nem is tudom..
2011. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt hittem a riadalmad alapján, hogy ennél sokkal rosszabb.


Ha élőszóban nem mered elmondani a szüleidnek azt amit ide leírtál, akkor hívd őket a monitor elé, és kérd meg őket hogy olvassák el amit ide leírtál.

és ha annyira befolyásosak, akkor a végén az a két csaj lesz bajban, de nagyon :)

2011. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%

Hogy küldenék el a képeket a szüleidnek? Tudják az email címüket vagy mi? Mellesleg ha az igazgatónak elküldik, ők maguk is bajba kerülnek, és ha facebookra felteszik akkor is, mert visszaélésnek számít.

Ha ez nem kamu, mindenképp mondd el a szüleidnek. Nem kell megmutatni nekik a képeket, csak mondd el. Meg fogjátok oldani a dolgot. de amíg nem szólsz a szüleidnek sebezhető vagy. Az igazgató érdekeljen a legkevésbé, ugye nem hiszed hogy odamernének állni elé ilyen képekkel..?

Bennem is csalódtak már a szüleim, és benned is fognak. Túl kell esniük rajta.


Mellesleg részvétem, ha ez a parti tényleg olyan durva volt mint ahogy mondod, szivatnak még vele egy darabig.

2011. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
96%
Beszéltél a szüleiddel??
2011. okt. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
92%
tényleg beszélni kéne a szüleiddel erről mert most nem egyszerűbb lenne (hogyha tényleg annyira durvák a képek) kapsz néhány hét büntetést meg egy alapos fejmosást mint hogy most itt idegeskedsz ezen a végén tisztára begolyózol és az 100000000000000x rosszabb mint egy fejmosás meg egy kis büntetés
2011. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
95%
az előző:meg ha télleg kevertek valamit a piádba akkor azért is ők sokkal nagyobb bajban lesznek mint te zsarolás+kábítás (vagy nem tom hogy hívják)az már simán börtön ha már 14 évesek...
2011. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Mi a helyzet? Szóltál a szüleidnek?
2011. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!