Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnád, hogy megcsal a...

Ha megtudnád, hogy megcsal a párod, mit lépnél? Kit vennél elő? Bosszút állnál valamelyik szereplőn?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 08:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Én nem állnék bosszút,nincs értelme.Tovább kell lépni,a férfit elkell hagyni.

A 3.személy pedig nem hibás.Nem ő megy félre egy kapcsolatban.

2011. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Lényeges kérdés hogy kitől tudnám meg?Ha a párom állna elém és és mondaná el,az elég egyértelmű.Ősszecsomagolna és elköltözne.

Ha valaki mondaná hogy a párom megcsalt,akkor leülnénk és rákérdeznék.

A harmadik félhez semmi közöm,semmire nem lennék kiváncsi vele kapcsolatban.

2011. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
először elővenném magamat (amit soha senki nem szokott). mert ha 2 éve nem hagytam a férjemnek, hogy hozzám nyúljon,akkor nem szólhatok egy szót sem. ha úgy érzem, én mindig jól bántam vele, akkor őt. a 3. félre persze dühös lennék, de ő nem tehet róla.
2011. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Azért mielőtt végleges döntésre jutsz, előtte mérlegelni kellene:

1. mióta, milyen régen éltek együtt, és ez az első kilengés, vagy a sokadik? Ha már 8-10 éve együtt vagytok és ez az első alkalom, akkor azt is meg kellene tudni, hogy a 3. személy megjelenése a színen tartós kapcsolatot eredményez-e, vagy "csak" egy futó kaland volt.

Ha tartós kapcsolat alakul ki, akkor persze menjen, de a futó kaland esetében le kellene ülni és megbeszélni a továbbiakat.

2. Ha viszonylag rövid ideje éltek együtt, akkor biztosan rögtön szóvá tenném, nem engedném, hogy ebből "rendszer" szülessen. Ha ezt nem veszi komolyan, akkor nem építeném rá az életemet.

2011. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Mibol gondolja itt Mindenki, hogy a ferfi csalta meg a parjat es nem a no?


37F

2011. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
nem állnék bosszút,semmi értelme,csak még megkeseredettebb lennék.Szakítanék és kész.
2011. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%
8.24 : az ari :) kaptál tőlem egy zöld kezet. szerintem nem gondoljuk, csak eddig nők válaszoltak. és nem vagyunk homoszexuálisak. ezért feltételezzük, h mondjuk a párunk megcsalt minket, aki ugye férfi. ne vedd magadra :)
2011. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

én nő vagyok, azért fogok a barátomról beszélni, de szerintem egyik nem sem csalfább a másiknál

nálam sok mindentől függ, mit tennék, lehet, hogy elbeszélgetnék a harmadik féllel, de nem haragudnék rá nagyon, hiszen nem ő van velem, hanem a párom, lehet, ő nem is tudta, hogy vagyok neki, mármint a harmadik fél

a természetemből adódóan valószínűleg nem folytatnám tovább a kapcsolatot, eléggé nehezen bízok meg mindenkiben, egy ilyen után meg....de azt is gondolom, hogy valahol egy megcsalás "megelőzhető" vagy észre vehető, sokat kell egymással kommunikálnunk, a problémákon agyalnunk, javítanunk...de ehhez is két ember kell, én hiába vagyok ilyen, ha a társam nem

bosszút semmiképpen nem állnék

2011. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ava87 ***** válasza:
72%

Lehet, hogy én vagyok egy nagyon naiv ember, de számomra annyira elképzelhetetlen lenne, hogy megcsaljon, hogy ebbe bele sem tudok igazán gondolni.

De amúgy a körülményektől is sok minden függ. Ha egy egyszeri alkalomról volt szó, akkor úgy gondolom, hogy adnék egy második esélyt (mert szerintem mindenkinek jár egy második esély, hogy ha hibázott is, helyre hozhassa), de harmadik esélyt nem adok senkinek soha. Ez persze csak akkor lenne így, ha ő maga állna elém, és mondaná meg, hogy mi történt, és tényleg megbánná.

Persze ha ez nem egy egyszeri botlás lenne, hanem folyamatosan csalna, akkor mehetne, amerre lát.

2011. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
ez a lehetőség nálunk kizárt... de ha, netán mégis előfordulna (ami lehetetlen), akkor elválnék a férjemtől. a csaj is kapna tőlem (ugyanis ő IS hibás)...csak azért, hogy egy életre megtanulja, olyan férfival akinek kapcsolata van, SOHA NEM KEZDÜNK....
2011. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!