Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom...

Mit csináljak? Nem tudom megvédeni magam, mert nem adnak rá lehetőséget!

Figyelt kérdés

Barátoméknál valaki nagy sz.rkeverő.

Van párom, az öccse és a bátyja. Mindannyiuknak van barátnője. Állandóan halljuk az anyóstól, hogy ez ezt mondta, az azt. 1 éve vagyunk együtt de odáig fajult a helyzet,hogy utálnak. Most is rámfogtak egy olyan dolgot, amit én páromtól és az anyjától hallottam.


Esélyem nincs megvédeni magam, hiszen az anyós nem árulja el, hogy ezeket ki mondja.

Párom mindig annyit mond, hogy ő ebbe nem szól bele. Én meg kikészülök, mert így sosem fognak elfogadni, hiszen azt látják, hogy egy sz.rkeverő vagyok. Hiába mondom, hogy nem én csináltam nem hiszik el.


2011. okt. 19. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen vagy. A "párod" nem a párod, természetesnek kellene lenni, hogy kiáll érted. "Anyósod" egy sz@rkeverő, a kicsi fia ezt pontosan tudja, de fütyül rá. És rád is.
2011. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Együttélsz velük?Ha még nem,akkor eszedbe se jusson odaköltözni.Ha igen:akkor költözz el onnan szépen vissza a szüleidhez.
2011. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval!!

A párodnak ki kellene állni melletted mindenkivel szemben!

2011. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy élek ott, még csak az kellene:D

Ha költözök valahova, akkor az nem valakihez lesz, hanem külön.


Nagyon bánt, tegnap is próbáltam este párommal erről beszélni, de annyit mondott, hogy szerinte ez tök normális, hogy az anyja nem mondja el, hogy ki mondja a marhaságokat.

Ingerülten hozzávágtam, hogy akkor esetleg máskor is fogja be a száját...

2011. okt. 20. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
az összes válaszadónak igaza van. A "párod" pedig anya kicsi fiacskája. -van egy magyar népdal ami idevág "...engem szeress ne anyád, én csókolom meg a szád.." szerintem nagyon beszédes. Melléd kéne állnia bármiről is legyen szó, nem pedig az anyjáék mellé... avagy nemis foglalkozik a téged ért sérelmekkel? Hogy képzeled el ennek tükrében a közös életeteket??
2011. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!