Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Minden kiderült...

Mit csináljak? Minden kiderült szerdán a tv2ben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
BENNE voltunk a tvben úgy hogy nem engedélyeztük és most mindenki lenéz,ma már dolgozni sem mentem.gyógyszert kaptam és a a pszichiáter ki akart írni két hétre meg azt ajánlotta váltsak munkát.De ez nem így megy.Ki vagyok bukva ki vagyok égve.mit csináljak?Másik munka nem jöhet szóba mert nincs munka lehetőség.teljesen el vagyok keseredve. [link] a link
2011. okt. 21. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Kétlem hogy a molesztáló tette fela videót, mert bilincsben vitték be, feltételezem hogy előzetesben van. Ott meg nincs net...


Egyébként az ilyen hírek nyilvánosak, ezeket nem kell engedélyezni. A médiaház - úgy tűnik - betartott minden előírást, hiszen az elkövető arca ki volt takarva, nevét sem említették. Az, hogy a környezet felismeri, az már egy másik dolog.


Egyébiránt te ki vagy? Az anya?

2011. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy pont az elkövető írogat ide? Elég szépen csörgött a csuklóján a bilincs.
2011. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem takarták ki az arcodat?
2011. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ez ugye nem komoly?
2011. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a videóban ki van mindenki arca takarva, az egyetlen felimerhető dolog a ház amit mutatnak. Végülis szerintem egy 780 lelkes kis faluban - mint Ordacsehi - nem kell a TV2 nyilvánossága ahhoz, hogy pletykálni kezdjenek az emberek!

2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Te most ki is vagy a történetben? Az anyuka? Mert kétlem, hogy a férfi odahaza van...
2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, hogy lecsukták a férjed, és vége a terrornak! Most elsősorban szegény gyermekeiddel foglalkozz! Gondold végig, nekik milyen rossz! Ez az egész életükre ki fog hatni! Kezdjetek új életet, add el a házat, költözzetek jó messzire!!!
2011. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy az anya vagy valamelyik gyerek vagy-e, de neked emiatt nem kell szégyenkezned, nem hinném, h lenéznek, inkább sajnálnak. A felvétel alapján (ház) csak azok számára vagytok beazonosthatóak, kik a falutokban laknak, ők meg -sajnos- híradás nélkül is egytől-egyig értesültek volna az esetről, tudod, hogy megy ez faluhelyen. Szóval ne ezzel törődj, inkább azzal, hogy túljuss az apád ejtette sebeken (vagy azon, mi érte a lányaidat - nem tudom, melyikük vagy). fogadj el minden segítséget és ne törődj azzal, ha egy-két ember rosszul reagál. nem tehetsz arról, ami történt. ha már segíteni nem tudnak, legalább ne engedd, h ártsanak neked
2011. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

19:00:

Oh, ne vegyél rá mérget! Laktam falun, tudom, milyenek az emberek. Még nem is kell falunak lenni, elég, ha kisváros... Nem mindig hiszik el a hivatalos verziót. Tudod, apukának is vannak ismerősei, akik persze kitartanak mellette, hirdetik, hogy a feleség egy ilyen meg olyan nő, meg azért találták ki, hogy tönkretegyék... Láttam már ilyenre példát! Jó ha a fél falu az anya és gyermekei mellett áll, hidd el! Valamiért ilyen kis helyeken az emberek mindig kombinálnak és a nyilvánvaló igazság sosem tetszik, kitalálnak 1000 másikat...

2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából igazatok van.De ha nem éltetek falun,akkor nem tudjátok milyen is az.Bizony kibeszélik az embert,még ha ő a szenvedő fél is.De ha nem,és nyugis életet él az ember akkor is kipletykálják.

Én nagyon sajnálom Őket,mert tudom milyen megaláztatáson fognak keresztül menni,ártatlanul.

2011. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!