Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szememnek vagy a szívemnek...

A szememnek vagy a szívemnek higgyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A szitu:::

Buli van nálunk a vendégek többsége elmegy.én bementem a babámhoz hogy visszaaltassam közben párom lefürdött.Maradt nálunk egy személy.Kint voltak az udvaron kimentem én is és akkor a lány gyorsan igazította a nadrágját a párom mellett gyorsan egyik jobbra másik balra ment keresztezve egymás útját.Kérdezem mit csináltatok???????Párom oda jön elém a lány hátulról mondja cigizünk cigi tényleg volt nála ami égett is párom odajön elém lenézek nadrág felhúzva de mintha ott állt volna vmi de ebben nem vagyok biztos leül utána a székre és olyat lezd elmondani amit nem is kérdeztem teljesen oda nem illő dolgot erre én bemegyek.de nézem az ablakból öket akkor már egymás mellett voltak és beszéltek vmit utána párom bejön kérdöre vonom és még én voltam szemét hogy ilyet feltételeztem.Na ezért kérdezem akkor ti mire gondolnátok?másnap rákérdeztem a lányra és azt mondta hogy ilyet ne is gondoljak.De a kétség bennem van mert mind2 én hozzám álló közeli rokonom.Nem tudom mit higgyek és felöröl.


2011. okt. 23. 16:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Tuti volt valami.100%!
2011. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
bizts izgatták egymást kézimunka vagy szipiszopi szerintem
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, ha lenne is köztük valami, miért akkor csinálnák, mikor ott vagy a másik szobában és bármikor megláthatod őket?
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy a szemednek, ne hogy késöbb legyenek megcsalások.vagy már voltak is.Beszéld meg vele!!!Mert elég egyértelmü, ha így láttad ahogy leírtad.
2011. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Párod, vagy közeli rokonod? Fürdött, vagy a kertben volt? Igazat mondott vagy hazudott? Ne haragudj, hogy több kérdésem van, mint neked, de számomra nem egyértelmű, hogy ki kivel van.
2011. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a szemed és a szíved ugyanazt mondja ebben az esetben. Mégpedig azt, hogy ezek ketten ott műveltek valamit kinn.

Jobb óvatosnak lenni.

2011. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A szemed objektívebb képet ad, mint a szíved... és abban is biztos lehetsz, hogy nem ez volt az első alkalom, a kis "hölgy" nem véletlenül maradt ott, miután már mindenki elment.
2011. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Sajnos 99% hogy volt valami köztük és tényleg lehet h nem is az első alkalom.Innentől kezdve jobban figyelj mindenre.Hiába kérdezel rá nem fogja bevallani egyik fél sem hülyék lennének.Sajnálom h ilyen helyzetbe kerültél és már van baba is...
2011. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ez nem ennyire egyszerű azért is írtam elöször így,, a kishölgy anyám volt és állítólag másnap már csak pisilt de mikor én kérdeztem akkor cigiztek azt mondták.Ezért nem tudom.Én nem pisilnék akkor sem a vejem elött mikor pár lépés és ott a wc.Esküszöm nem tudom de az a hirtelenség édes istenem és már kezd büntudatom is lenni Nem tudom nem tudom de tényleg nem vagyok azért vak sem hát én is fiatal vagyok.
2011. okt. 23. 16:40
 10/30 anonim ***** válasza:

Kamuzott tuti elment volna WCre.MIért pisilne kint a hidegben?MIkor éjszaka már nagyon hideg van és ott a WC?Nem logikus.AMúgy elég cinkes a szitu ha anyud volt ott.:S:S

Nemtudom, valahogy derítsd ki mert legközelebb kitudja meddig jutnak.

2011. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!