Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így az...

Miért viselkedik velem így az anyukám? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kiskoromban anyukám kedves,megértő,házias anyuka volt apukám mellett.

Már több mint 6-7 éve váltak el apukámmal,és azóta nevelőapám van.

Úgy érzem anyukám teljesen megváltozott mellette,már nem főz annyit inkább éterembe járunk,már nem olyan kedves és megértő,mintha átváltozott volna a személyisége mióta azzal a férfival van.

Nem úgy értem,hogy gonosz lenne velem vagy nem adna meg nekem mindent,de nem olyan mint régen.

(Hozzá kell tennem ez egy pénzes férfi.)

folyamatosan kutat a gépemben,ha már hazahozok egy négyest ki van akadva és ordibál,ilyenkor a feszültséget vágni lehetne otthon.

Ha véletlen valamit elrontok ő folyamatosan ezt a mondatot idézi fel újra és újra : " Ilyen hülye lányom van,szerintem a föld még nem hordott ilyen gyereket a hátán aki ennyi buta lenne".

Meg ha valamit nem úgy csinálok,ahogyan ő azt mondja azzal fenyegetőzik,hogy apámhoz fog elküldeni lakni.


Miért ilyen velem?

Újabban egy-egy kisebb hisztimnél már tollat,meg ilyen apróbb dolgokat vág hozzám.


Ami még fontos lehet,hogy a legújabb hobbija a bulizás (34 évesen!!!!) , a 28-29 éves barátnőivel ilyen-olyan "bulcsikákba járkál rózsaszín rucikácskákban"


Miért lett ilyen?

Mi történhetett vele?


2011. okt. 23. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Mert gyenge, akit meg lehet változtatni. A nevelőapádnak sikerült.


Apám is teljesen kifordult önmagából, mióta mostohámmal élünk. Régen vicces volt, jókedvű, bohókás, most meg mindent halálos komolyan vesz, beszűkült tudatú, merev... nem szeretem, mikor olyan.

2011. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Mi bajod van?

Főz, de nem annyit mint régen -ez nem nagy dolog.

Nem örül ha rosszabb jegyet kapsz -naná.

Bulizni jár -jól teszi, ne savanyodjon be!

Belenéz a gépedbe -kislány, amilyen képeket felraktok magatokról facebookra+minden információt magatokról, minden 14 év alatti gyereket így kellene ellenőrizni.

Rosszul tűri a hisztijeidet... erre inkább nem mondok semmit. Ne hisztizz, engem ilyenkor pofon is vágtak, nem tollat dobtak felém.

2011. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Én két dologra tudok gondolni: vagy apukádra emlékezteted, azért lett ilyen. vagy a fiatalságodat irigyli ( amit nem értek mert 34 évesen jócskán fiatal még)
2011. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Előző, ritka nagy segg vagy. Teljesen igaza van a Kérdezőnek, ez nem normális viselkedés. Törődnie kéne vele úgy, ahogy régen, senki nem akar egy bunkó, idegbeteg anyát. A gyereknek miért nem lehet igaza? Az anyja vállalta a gyereket, az a dolga, hogy nagykoráig segítse és szerető anyja tudjon lenni, ne csak magával foglalkozzon.
2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi,de a 2.válaszoló nem érzi át a helyzetemet,igaza van,de valahogy úgy érzem nem teljesen.

A 3. válaszolót meg nem értem,miért irigyelné a fiatalságom ?

2011. okt. 23. 17:03
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Szólj apukádnak hogy bezséljen vele, mert paraszt lett anyu.(aki veletek él annak)

Biztos szeret Ő is és tuti meg ért majd.Majd beszél anyukáddal és minden a helyére rázódik.

2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4.válaszoló legalább érti mi a gondom =) Köszi.
2011. okt. 23. 17:05
 8/16 A kérdező kommentje:

Joci20 :


Nem érted.

Pont az,hogy ki nem állhatom a nevelőapámat,mert ő lehet az oka anyukám drasztikus változásának.

Nem vele,nem tudnám ezt megbeszélni.

2011. okt. 23. 17:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem rég volt már,de 10 éves koromban elváltak a szüleim és én sem csipáztam nevelőapámat!Biztos a Te Anyukádra is hatással van a nevelő apád(sőt tuti),ahogy történt ez nálam is!Én Anyukám is mindent megcsinált csak jellemben változott meg..pl. sokkal szigorúbb volt velem is minden téren mint elötte,gondolom nevelőapám hatására.Ha pedig kihúztam a gyufát nála,akkor nekem esett mint egy cséphadaró ütött ha meg védekeztem akkor a karomba harapott(!) rendszerint:S Ő is járt bulizni bár nem a barátnőivel hanem nevelőfaterommal,én meg otthon gubbasztottam egyedül. Szóval nem volt rózsás nekem se ezen időszakom,sőt nevelőfaterom meg,azt hajtogatta folyton ha rossz jegyet hoztam a suliból:Te olyan hülye vagy hogy mutogatni kéne.."..,igazán jól esett:/ Aztán besokaltam és 15 évesen visszamentem Apámhoz.Nem mondom hogy Te tedd ezt,mert nem tudom milyen a viszonyod Apukáddal,de ha nincs más lehetőség....
2011. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
43%
utolsónak járt a + mert fetrengek hogy a karodba harapott az anyád!!! :'DDDDDDDDDD
2011. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!