Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha a...

Mit tennétek akkor, ha a párotok rendszeresen,2 napi szinten később járna haza órákkal?

Figyelt kérdés

Egy hét alatt ez a 2. alkalom, hogy este 7 helyett hajnalban jött.

Nem hív fel, nem veszi fel a telefont.

Amikor csak 1-2 órát késik, még neki áll feljebb, hogy ez normális kapcsolatokba belefér.

Szerintetek?


2011. okt. 24. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Költözz el, ha teheted.
2011. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez így még rosszabb....most is egyedül vagy a gyerekekkel?

Szüleid?Nem tudsz pontot tenni a végére és "megszabadulni "tőle?

Tünde

2011. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hazajött 22.30kor.

Még engem állított be hibásnak, hogy ne hívogassam,amikor tárgyal.

Reggel 10-re ment 1 órás megbeszélésre. Reggel így búcsúztunk el. Utána népszámlálni megy 18-ig.

Hívtam 18kor, mert a kisfiam szeretett volna vele beszélni. 18-22 között vagy 10x hívtam, "nem akart leégni a telefonálással"-ezt mondta.


A lényeg, hogy most úgy néz ki, hogy felragyog a csillaga, így abban a pillanatban engem szarba néz, lenéz, miközben én biztattam eddig, kiálltam mellette a rosszban. Elfogadtam amikor negyedmilliós fizetésem volt, neki meg diákmunkája 33 éves létére. Mostmeg még nem is kezdett el igazán dolgozni, már most ingyen gyerekcsősznek néz-ezt is ő mondta.

Anyuhoz nem költözök vissza, borzasztó lett a kapcsolatunk, a páromnak is sokat köszönhetek itt is, de anyuhoz semmiképp. Jelenleg gyeden vagyok, dolgozni nem tudok menni. 125 e ft a bevételem.

Teljesen kiszolgáltatott vagyok, úgy érzem.

Azt hittem, hogy mennyire jó lesz a külön lakásban, erre nem telik el egy hónap sem, teljesen kifordul magából.

Legközelebb nőt hoz haza, mert jobbat érdemel nálam vagy mi lesz?

2011. okt. 24. 22:53
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Fújjj nekem ilyen undormány, kihasználós faszi nem kellene. Én már most válnék. Egy szemét, a másikat semmibe nem vevő állat ez.

Költözz el a gyerekekkel, mert ez már most rossz!


Én a te helyedben ezt tenném. Ő meg tartsa el a gyerekeit.

2011. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!