Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőből férj/feleség?

Szeretőből férj/feleség?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy azok a nők, férfiak, akik a szeretőért elhagyták a családjukat a későbbiekben megbánták e? Hogy alakultak ezek a kapcsolatok? Nagyon köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 27. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen a családban. Nagyon ocsmány válás volt, a részletekbe most nem mennék bele, de a szerető már 20 éve feleség, és ami a legmeglepőbb (bár szerintem ez lenne a normális), jó viszonyt ápol a volt feleség az akkori szeretővel, és a volt feleség gyereke is jól megvan a szeretővel, pedig ismeri a történetet (tényleg iszonyú nagy mocsok, a megcsalás a legeslegkevesebb a dologban).
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Első sztori hányás.
2011. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hányás vagy nem, valóság.

Ők később találtak rá egymásra. Én még mindig azt mondom, hogy jobb így, mintha 20 éve élne egy rossz házasságban.

2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Egy közeli ismerős kis csaj lett szeretője egy nős,három gyerekes férfinek. Válásra került a sor,ők összeházasodtak.

A férfi eléggé megszívta anyagilag a válást,a gyerekei nem álltak szóba az új feleséggel és az apjukkal is alig. A pasa megbánta,emiatt sokat veszekedtek. A férfi keresett magának egy fiatalabb nőt,és ennek is válás lett a vége.

2011. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

A volt tanárom esete.


Volt egy felesége a tanárnak és tőle egy lánya. Ez a tanár beleszeretett az egyik diákjába, akivel lefeküdt egy osztálykiránduláson. Az osztályfőnöke volt. Emiatt a p*csa miatt vált el a feleségétől és vette el az új nőjét. Ezzel nővel most szaporodnak mint a nyulak. Nemrég született meg a 4. gyerekük. Amúgy a tanár 40 éves a nő meg 24-26 év körüli.

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősnél: 3 gyerekes apa szeretőért otthagyta a családot. Szeretővel is lett közös gyerek, de aztán kiderült, nem hiába hagyta el az előző családját: pszihiátriai eset, most pokol az élet vele, épp megint új partnert keres. Kutyából nem lesz szalonna, én nem is értem, nem volt neki (szeretőnek) legalább gyanús, hogy egy nagycsaládos apuka családját cserben hagyva új életet kezd? Milyen ember az? Kívülállóként sajnálom is, meg nem is (a szeretőt, a pali nem egészen emberi lény), ennyire vaknak nem kell lenni. Amúgy helyzete válogatja. Gyerekmentes házasságnál gondolom, nem annyira ritka eset. Ha van gyerek, abból már jó nem sül ki.
2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
61%
A mi kapcsolatunk másfél éve tart a párommal, ő négy hónapja döntött úgy, hogy válik és velem szeretné élni az életét, két hónapja össze is költöztünk. Két gyermeke van, akiknek igyekszik(ünk) mindent megadni, amit csak ebben a formában lehet, a körülményekhez képest sokat vagyunk velük, tartalmasan töltjük az időt. A házassága nem miattam ment tönkre, ahogy ő fogalmazott én a lökést adtam meg neki, de nem bánt meg semmit. Szeretjük egymást, tervezzük a közös jövőt, persze vannak nehézségek. Nem könnyű kijönni anyagilag a gyerektartás miatt, az ex is bekavar rendszeresen, a párom családja egyáltalán nem fogadta még el a helyzetet. Nehéz, de ha a két fél szereti egymást és mindent megtesznek azért, hogy a kapcsolat működjön, akkor nem lehetetlen.
2011. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Miért nem beszélsz róla erről? Ha nem is beszélgettek persze hogy nem lehetsz szeretőből barátnő."

Nem úgy értettem hogy sose beszéltünk róla. Csak nem rágom a fülét ezzel.

2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem ide akartam. bocs
2013. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!