Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tudnátok tippet...

Férfiak! Tudnátok tippet adni, hogy párom miért volt ilyen?

Figyelt kérdés

Persze nem csak férfiak válaszát várom!:)


Nagyon szeretem őt,de alapvetően nem vagyok egy érzelgős fajta.Ő pont az ellenkezője.Kb 1 éve h minden megváltozott,de tudom miattam.Anno ő mindig ölelgetett,bújt hozzám stb.Én mondtam neki h ez nekem sok,és h én sajnos nem tudom kimutatni a szeretetemet.Ettől függetlenül persze szeretem,azóta van már egy 1 éves fiúnk.Az utóbbi időben eléggé szeretetéhes vagyok,igy az este próbáltam hozzá közeledni.Szerelmeskedtünk,majd utána össze akartam bújni vele,de őt hidegen hagyta.Mondta is hogy nem érti mi ez a változás.Még vagy fél óráig próbáltam hozzá bújni,ölelgetni stb,de reménytelen volt.És itt véget is ért az este.

Párom egyébként 33 én 24 vagyok.



2011. okt. 28. 12:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még azt le hagytam,hogy milyen tippet/tanácsot tudnátok adni ennek a helyzetnek az orvoslására?
2011. okt. 28. 12:16
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

"bosszút állt"


Amiért régen te voltál ilyen.

2011. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy valahol jogos,tehát értem h igaza van,csak nem tudok férfi aggyal gondolkodni:)
2011. okt. 28. 12:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már nincs igénye az olelésre, megunta a próbálkozásokat. Amugy meg nálam is szokott ilyen lenni, hogy egyszeruen nincs kedvem az olelgetéshez vagy hogy elalváskor hozzám bujjon a férjem. Nem tudom ilyenkor fogadni a kozeledését. Nem tudom elmagyarázni miért van ez. Csak egyszeruen néha zavar.


24N/31F

2011. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom ha te nem hagytad hogy ölelgessen,ölelgetett mást...lehet tul jol sikerült.
2011. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem ölelgetett mást
2011. okt. 28. 15:13
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom ha te nem hagytad hogy ölelgessen,ölelgetett mást...lehet tul jol sikerült.
2011. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan elhidegült tőled. Ha én folyton elutasításra találnék, egy idő után beletörődnék és beindulna az érzelmi kötődés lazulása. Hát, nem irigyellek...
2011. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
95%

Az első értelmes kérdés amit találtam. Mindazonáltal én azt mondom neked, hogy nem itt kellett volna feltenni, hanem a férjednek otthon. Az emberi beszéd, az érzelem és értelem, képessé tesz minket a problémáink megoldására. Ha valakit szeretünk, tiszta szívből, igazán, akkor a bajunkat, a problémáinkat is meg tudjuk vele beszélni. Mindazonáltal ezt könnyű leírni, de annál nehezebb kivitelezni. Lassan 7 hónapja nem tudok közeledni a barátnőmhöz, egészségügyi problémák miatt. Nem az ő hibája, nem is az enyém...nőgyógyászati jellegű, nem részletezem... a lényeg, hogy én is kezdek rideggé válni, pedig szeretem és meg is beszéltük a dolgot. De a férfiakban akkor is tartani kell a tüzet, és ebben a nőnek kell okosnak lennie, mert a NŐ a családi tűzhely őrzője, a férfi pedig a biztonság megteremtője. Az élet egy nagy színjáték, és nők a jobb színjátszók, de a szerepek adottak. Fel kell tüzelned, ha igazán szereted, és ha azt akarod, hogy a kisfiad egy olyan család példáját lássa, ahol szeretet, béke és biztonság van.

Férfi vagyok, de nem azért írtam így, mert szolidálok a másik férfitársammal. A belátás és a megértés nagy segítség az elfogadásban. Ha belátod, hogy hibáztál anno azzal, hogy nem fogadtad a közeledését, megérted, hogy jogosan állt bosszút(mert, megsúgom: a férfi önbecsülését ez nagyon mélyen érinti) és segít elfogadni a tényt, hogy mint mondtam, neked kell a parazsat izzítani... Remélem nem hagytam ki semmit.

2012. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ja persze. NEM is KELL férfiaggyal gondolkodnod. Nekünk úgy is csak egy dolgon jár... Legyél nő! Az sokkal többet ér ebben a helyzetben.
2012. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!