Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek Afganisztánba vagy a...

Mennétek Afganisztánba vagy a családdal maradnátok?

Figyelt kérdés

Mehetnék Afganisztánba (katona vagyok) 6 vagy 7 hónapra. Ha nem lenne családom akkor gondolkodás nélkül mennék, de van egy feleségem és egy 10 hónapos fiam. Beszéltem már erről a feleségemmel de nem tetszik neki az ötlet (nem mondta, csak simán észrevettem). Voltam már távol de az csak kb 3 hónap volt. Akarok is menni meg nem is. Nem tudom mit csináljak. Ti mennétek vagy nem?

28/F


2011. okt. 29. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
végülis 6 hónap nem olyan vészes,én szerintem élnék a lehetőséggel.
2011. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a másik meg addig menj inkább amíg a fiad ilyen kicsi úgy még talán nem viseli meg annyira az apja hiánya.
2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

De meg is halhatsz ott?

Akkor én tuti nem mennék!

2011. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

közvélemény kutatás?


Ha megfizetik akkor mennék

2011. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ja hát mondjuk ez is igaz.
2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
meg is halhatsz..
2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha a Te szemszögedből és a család jövője szempontjából nézzük, gondolkodás nélkül rávágnám: menj. De gondolj bele a feleséged helyzetébe.. nem elég, hogy a férje 6 hónapig távol van, nem is akárhol, hanem a bombák földjén, és ő otthon marad egy 10 hónapos kis babával.. Hát..


Szerintem ezt nem döntheti el rajtad és a feleségeden kívül senki idegen, jöhetnek akármilyen logikus és racionális válaszok itt a GYK-n, ebbe csak a feleségednek lehet rajtad kívül beleszólása. Neki kell cipelni a terheket.

2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez a te hivatasod, tehat neked kell donteni. Nehez, mivel veszelyes, de a te munkad ezzel jar. Ha menni akarasz, akkor valoban most, amig a pici meg kicsi, mivel kesobb mar megviselne lelkileg a hianyod pl. A nejed pedig eddig is tudta, hogy mivel foglalkozol.
2011. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Erika333 válasza:
Gondolj a csaladodra....Afganisztan mindig rejteget meglepeteseket....es nem pozitivakat....Sok sikert!! :)
2011. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj!


Nézd meg mind a két lehetőségnek a pozitív és negatív oldalát.

Viszont, mivel egy család vagytok, ezért felelősséggel tartozol a családodért, a fiadért. És mivel olyan helyre mész, ahol nem lehet kijelenteni egyértelműen hogy 1000%-ig haza is térsz onnan, ezért ezt vedd figyelembe.


Hallani olyan történeteket is hogy aki egy háborús részen szolgált és utána hazajött, az ott látott borzalmaktól teljesen megváltozott a személyisége. Erre ráment az élete, a családját elvesztette mert a felesége már elhidegült tőle.

2011. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!