Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok valami útra valót,...

Adnátok valami útra valót, hogy tudtatok egy számotokra igen fontos személyt kizárni az életetekből?

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedek már a jelenlegi kapcsolatomban, ahol én vagyok az egyoldalúan szerelmes alany...

Tudom, hogy ennek a kapcsolatnak akkor lesz vége amikor én úgy döntök, mert ő addig fog jönni amíg én hagyom és akarom.


Szóval, ha ti is voltatok hasonlóan rossz helyzetben, akkor hogy sikerült ezen felülkerekedni??

Hogy bírtátok megállni, hogy ne vegyétek fel a telefont, ne írjatok vissza neki, ha azt mondta egy idő után, hogy hiányzol, hogy tudtad megállni, hogy ne találkozz vele?


2011. okt. 31. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
"Adnátok valami útra valót," beton jó lesz?
2011. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm volt ilyen szituban... Ha ideig-óráig is bírta, végül mindig újrakezdte azzal a sráccal, aki a háta mögött többször megcsalta. Egyszerűen el akarta hinni a hazugságait. Bármit mondhattunk neki, az eszével tudta, hogy nem szabad vele már beszélnie sem, de nem bírta megállni.


Végül úgy tudta lezárni, hogy teljesen véletlenül meglátta a srácot egy újságban nyilatkozni, ahol közös fotón szerepelt egy lánnyal, akit barátnőjeként említettek. Az előző napon még neki írogatott szerelmes üziket a srác...


Most, hogy sikerült túllépnie ezen a sok évig húzódó kapcsolaton, már boldog kismama!


Ezért csak annyit tudok tanácsolni, hogy hidd el, hogy igenis boldog lehetsz mással, és adj esélyt másoknak! A régi pasid pedig soha nem fog megváltozni! Ha akart volna, már megtette volna.

2011. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény elhatározással és kitartással. Ha netán kezdtem elgyengülni, akkor arra gondoltam hogy a hátralévő életemet nem így szeretném élni, akaratgyengén, szánalmasan, szégyenkezve magam és mások előtt. Ez használt, így már képes voltam kitartani az elhatározásom mellett.
2011. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanebben a szituban vagyok. Mintha én írtam volna. Sajnos sok tanácsot én sem tudok adni. Gondolj arra, hogy mennyi fájdalmat okozott ezzel és arra hogy ez úgysem vezet sehova. Akaraterő. Azt hiszem én kezdek mostmár erős lenni és megfogom állni, hogyha hív meg mondja hogy hiányzom neki, akkor azt mondom hogy bocsi de nem.
2011. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stella:-D
2012. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!