Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukámnak karácsony...

Mit adjak anyukámnak karácsonyra ami olcsó és jó is? (lehet saját készítésű is ha van ötlet)

Figyelt kérdés
Aki kifikázik hogy miért kéne nincs is karácsony meg hol vagyunk még attól? az inkább tartsa magában mondandóját.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 2. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Kedvenc parfüm, ha szépen tudsz rajzolni akkor egy családi fotót is lerajzolhatsz, mellé valami bon-bon, vagy csoki. Vagy ha van anyukádnak hobbija akkor ahhoz kapcsolatos dolog. Háztartáshoz amire szüksége lenne, pl. mixer, bár az ilyesmi már lehet, hogy többe kerülne mint amennyit szánnál rá.


Amúgy nyugi, már én is gondolkozom az ajándékokon. Mi legalább nem az utolsó pillanatban fogunk elrohanni az üzletbe amikor rengetegen vannak. :)

19L

2011. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeret olvasni? Vagy hobbyja? Segíts picit, hogy képben legyünk :)

Én meg, szégyen nem szégyen túl vagyok a karácsonyi vásárláson.

2011. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először egy jövő évi naptárra gondoltam anyukámnak, amin az unokái fotói vannak. Most inkább egy kis diszes dobozka felé hajlok, ami tele van arcpakolásos tasakokkal. Azt lehet kapni a rossmannban, meg hasonló helyeken. Általában 100-150 Ft darabja. És elég sokféle van. 1 kis tasak 1 alkalomra van.Teszek bele neki párat, olyan 5-10 darabot, még meglátom mennyi fér a dobozkába. Az ilyen csecsebecséket meg amúgyis szereti.
2011. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is túl vagyok csak meg kell venni meg meg kell csinálni!Hát hobbija az van szeret főzni olvasni moziba menni. (de ez nem lenne jó mert anyukám már kapott mozijegyet)
2011. nov. 2. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
és köszönöm a többi ötleteket
2011. nov. 2. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
ha szeret olvasni és még a konyhában is tevékenykedik esetleg lehetne valami szakácskönyv vagy könyvtartó szék (book chair). A bookline-on van több méret és szín.
2011. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nagyon jó ötlet köszönöm4
2011. nov. 2. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet tudok neked tanácsolni. Olyat ne adj, amit itt ajánlanak, mert azok a családod ismeretének hiányában csakis sablondolgok lehetnek. Ha egyedit akarsz, akkor mesélj róluk. hobbi, munkahely...
2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%
Wc kefet.
2012. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!