Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a családok ahol annyira...

Azok a családok ahol annyira szegények, hogy hó végén csak pár száz forintjuk van, miért nem köttetik ki a netet?

Figyelt kérdés

Válasz mindig az, hogy kell mert nem lehet nélküle élni, munkát is ezen lehet csak találni.

Nem is otthon netezek, hanem a szomszédba, munkahelyen.


Ezeknek az embereknek nincs is ilyen rossz anyagi helyzetük csak azt akarják, hogy valaki sajnálja őket.

Ha igazán nagy szarban lennének akkor egy percig sem haboznának, hogy kiköttessék.


2011. nov. 2. 13:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%

17:28, figyelj, mert tőled idézek!


"szerinted a mélyszegénységben élők emelt díjas smst küldenek a Tv-csatornáknak...? Tudod az emberek néha szeretik eltúlozni a dolgokat, és nem kell mindent elhinned..."


Na... pont erről beszélek én is! És az is, aki feltette a kérdést! Tulajdonképpen azzal vitatkozol akivel egyet értesz :)

2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

17:28


És most lássuk az indítót:


"Ezeknek az embereknek nincs is ilyen rossz anyagi helyzetük csak azt akarják, hogy valaki sajnálja őket. "


Igen. Én is ezzel értek egyet!

2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%

17:28!

Olvasd el mégegyszer amit írtam és úgy reagálj! Bocs, kihagytam FOGD IS FEL!

Te nyomoronc, nem a szánakozó megkeseredett hülyékről írtam, akik beküldenek egy 600Ft-os smst, hogy nekik milyen rossz életük van, hanem a többgyerekes kilátástalan helyzetű családokról, akiknek az internet az utolsó szórakozási lehetőségük, mert se a szülők, se a gyerekek nem tudnak sehova sem elmenni pénzszűke miatt... Nem lett volna kedvem személyeskedni, de neked azért ez nem okoz gondot szerintem...

Mindenesetre gyakorold még a szövegértést kicsit!

2011. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

17:28

Hol vannak ilyen Sms-ek egyébként? Sajnos nem nézek ilyen prosztó, manipulált, gyengeelméjűeknek tervezett médiumokat.

2011. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

na az az egy biztos, hogy én nem vagyok irigy


meg különösképpen nem érdekel másnak az anyagi gondja, de akkor legalább ne itt teregené ki

Minden nap van legalább 3 aki panaszkodik, hogy de szar neki, meg de éheznek

A legjobb pedig az amikor egy másik kategóriában részletezik, hogy ilyen csórok meg olyan csórok itt a tél nincs tűzifa nincs a gyereknek téli ruhája és hol tudnék könyöradományért kuncsorogni. Erre a sok jószívű anyuka mit csinál, add meg a címed küldök neked ruhát, kaját meg egyebeket. Na hát az ilyeneknek mi a f.sznak az internet, mert az a pár ezer forint igen is számítana.

2011. nov. 3. 07:28
 26/29 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező! Miért ragaszkodsz ilyen makacsan az igazadhoz? A szíved mélyén szerintem te is tudod, hogy nincs igazad TELJESEN. Legalább beismernéd. Egy másokat megítélő, másoktól az utolsó szórakozást is sajnáló, elkorcsosult értékrendű ember vagy. Legalább olvasnád végig miket írt a legtöbb ember, és ahelyett, hogy dühöngsz, néznél önmagadba. De te tudod.
2011. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy irigy, te szerencsétlen kérdező... Mondd már meg Te fizeted a netet vagy szüleid???
2011. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

És ha kiköttetik a netet,akkor milyen kommunikációs eszköz marad?

Ugyanis az ember nem barlangban él.


Nem a netről kell lemondani,hanem ha szegények ne alapítsanak családot!

2014. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!