Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapok családi pótlékot?

Virág6 kérdése:

Kapok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Írtam a Magyar államkincstárhoz,kb másfél hete,hogy ne a számlámra menjen a pénz,hanem a póstás hozza.Másnap felhívtam őket,és azt mondta a nő,hogy most nem tudják kikűldeni póstán,mert nem lehet ilyen hamar elintézni.Meg nem küldtem el a lakcímkártyát.De az a helyzet,hogy mindenki megkapta,ma én meg nem.Akkor mégis a póstás hozza?Ha nem tudják hamar elintézni,akkor mért nem kaphattam meg?
2011. nov. 3. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a számlámra kapom, de még nem jött meg. Tehát még nem mindenki kapta ma meg!

2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ma reggel megkaptam számlára. sztem hívd fel őket. azonban lehet h valóban nem tudták olyan hamar intézni így lehet h jövő hónapban kapod együtt a kettőt,vagy ezt később.
2011. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na,az szép lenne.:(
2011. nov. 3. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem a legjobbakat neked, de valószínű, hogy tényleg jövőhónapban kapod együtt a kettőt:( Mert már postai útra állították, csak akadályba ütközött. Nem arról híresek, hogy amennyiben nem tudják eljuttatni postán, akkor küldik kártyára, nem foglalkoznak vele...
2011. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!