Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nyavajog hogy...

Sok nő miért nyavajog hogy papucs lett a férje? Miközben ő saját maga tette azzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert az ilyen nőknek semmi nem jó.
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszek a felnőtt személyiséget gyökeresen átalakító varázserőben. Hajlam nélkül senkit sem lehet papuccsá idomítani.
2011. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Senkiből nem lesz papucs ha nem hagyja magát.
2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Höhö, próbálnék meg én papucsot csinálni a pasimból, hát kíváncsi lennék az eredményre... :D


Amúgy egyetértek néhány előttem szólóval. Egy igazi férfiból nem lesz papucs soha, bármilyen nővel is akad össze, amelyikből meg papucs lesz, az vélhetően alapvetően hajlamos arra.

2011. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, amit páran előttem:

egy igazi férfi soha nem lesz papucs, a nő akár fejre is állhat, akkor sem.

Akiből meg papucsot lehet "nevelni", mert nem képes a sarkára állni és férfi módra viselkedni, hát az meg is érdemli.

L/24

2011. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Igen, igen. Így van ez, ahogy leírtátok, kedves válaszolók!

De azért mindegyiktek megpróbálja végigjárni ezt az utat. Sok pasi meg unja az állandó rinyálást, kárálást, és egy jó kis dugásért, meg egy egy finomabb kajáért megalkuszik. Főleg ha amúgy meg nem is ért semmihez, és mindenért a deli szomszéd fiút kell hívjátok, akkor rögtön kialakul a papucs effektus. Persze otthon anyátoktól is ezt láttátok. Ő is ezt csinálta, Apussal. És a fiukat eleve papucsnak nevelte. Így van ez kedveskéim. Tkp. nektek nem is kell férfi. Csak 3 percre. A papucs sokkal jobb...

2011. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

00:12.es.

Sajnálom, ha nem volt még dolgod normális nővel, de az ezirányú frusztrációd okozta általánosításaidra szerintem senki nem kíváncsi.

L/24

2011. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
00:12-es "Kedveském" igazi FÉRFI lehet. :D Valószínűleg vérbeli papucs, aki most rádöbbent, hogy kissé elkurvult és egy jó dugásért cserébe hajlandó megenni az elétett vacsorát. Muhhaha.
2011. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

00.12-es: az én anyám nem csinált apámból papucsot, mert nem lehetett. Mai napig apám hordja a nadrágot. Az hogy te lelkisérült lettél valószínűleg a családi körülményeid miatt, az a te magánproblémád.


Senkiből nem lehet papucsot csinálni, aki egyébként nem hagyja magát. Sőt, nem is minden olyan nő, hogy papucsot akar magának. Egyik ex-em volt hajlamos erre, szakítás is lett a vége, mert nekem férfi kellett, nem pedig olyan, aki mindig mindenre azt mondja, hogy igazad van drágám, az lesz amit te szeretnél drágám stb. Ki lehet ezt vetíteni nőkre is. Azok lesznek megalkuvóak és hagyják hogy hülyét csináljanak belőlük, akiknek nincs erős személyiségük.

2011. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy azok akik szerelmesek
2011. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!