Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen klassz ajándékot...

Milyen klassz ajándékot vegyek a barátom lányának 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk, szeretnék neki valami klasszal kedveskedni. Szeret zenélni, gitározik, szereti a művészeteket. Érett, okos nagylány, nagyon szereti a humoros dolgokat és még mindig benne van valahol a gyermeki énje is. Nem tárgyi dologra gondoltam, mert azt már tudom, hogy mit veszek, de szeretnék neki egy jó programot is szervezni, amit élvez és nem fog elfelejteni. Milyen ötleteket ajánlanátok? Lehet extrém is, vagy kicsit szokatlan, kedveli az ilyen dolgokat.

Tőlem valami izgalmas dolgot vár, jó lenne neki tényleg örömet szerezni, mert 18 éves csak egyszer lesz ember és megérdemli, hogy kapjon valamit, amiről jó emlékei maradnak később is:) Előre is köszönöm!

27/N


2011. nov. 4. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kiugranék a bőrömből ha végre valaki fizetne nekem egy ejtőernyős ugrást vagy bunge jumpingot, bár ezek tényleg elég extrémek :)
2011. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a bungee jumpingra gondoltam először :)
2011. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen szeretné megmutatni minden csakój, mennyire NŐ. Vidd el fodrászhoz, kozmetikushoz, majd egy profi fotóshoz, hogy csináljon egy portfóliot. Nem modell, meg szex képekre gondolok,hanem igényes, profi képekre, amiken kirobbanóan jól néz ki. De akár művészi, szép képek is lehetnek. És azokat jó lesz 40 évesen is elővenni, hogy ez voltam én 18 évesen.
2011. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!