Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Béna vagyok! Megfogok bukni...

Béna vagyok! Megfogok bukni matekból? :/ L/15

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe, humán tagozatra. Irodalomból már van összesen 8 ötösöm, töriből is jó vagyok. De a mateeek:|||.... ilyen jegyeim vannak: 2

3

1

1

Így az átlagom : 1,71 .... Én próbálkozok, matek tanárhoz is járok de olyan nehezen megy.:S Nem akarok anyuéknak a családnak csalódást okozni. Mi lesz velem?:/


2011. nov. 5. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
Oh velem is ez van... 2,75-re állok és tavaly 5-ös voltam. Én abban bízok,hogy majd lassan belejövök és ha nem stresszelek bele jövök. Kitartást!
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos Magyarországon nagyon rossz az egész oktatás , olyan dolgokat tanítanak amit az életben nem használsz.Vegyünk egy amerikai szakembert és vegyünk egy magyart az amerikainak ha pl fizikus fingja nincs mondjuk az irodalomról de a fizikából teljesen profi , a magyar meg mindent tanul de semmihez sem ért ez a baj...
2011. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
1,71 még kettes... Egyébként felesleges pánikolni. Egyszer én is megbuktam félévkor matekból, és túléltem, sőt, még az egyetemet is elvégeztem.
2011. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ismerős szitu

de hidd el, ha sokat (tényleg nagyon sokat) gyakorolsz, és nem úgy állsz a dologhoz, hogy ezt én úgysem értem - az már fél siker

én is meg voltam világ életemben operálva matekból, de hármassal - négyessel kihúztam a középsulit végül

2011. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MAtek jegyeim idén, tizedikben:1,1,1. Szerinted?:)
2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tavaly hanyas voltál?
2011. nov. 5. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Igaz ált .isk 7 osztályába, de a szüleim az osztályból megkértek egy jó matekozó diákot,akivel korrepetáltam. Sikerrel járt. Szerintem csak a diákok tudnak a mi logikánk szerint rávezetni némi megértésre, ami szerintem nálad is jobb eredménnyel járna, mint pl egy tanárral. Ha nem is leszel matekból 5-ös, de garantálom,hogy 2 jeggyel biztosabb feljebb tornáznád magad.
2011. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ne görcsölj rá. az elsős anyag viszonylag könnyű, ettől már csak nehezebbek jönnek. mi lesz veled később?

ne úgy állj hozzá, hogy nem érted. kérd meg a külön tanárodat, hogy magyarázza el újra és újra, amíg fel nem fogod.

különben félévkor megbukni még nem olyan gáz, viszont utána év végére már nehéz lesz feltornázni a jegyet.

2011. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem csak próbálkoznál, és nem csak eljárnál a tanárhoz, hanem vennéd a fáradtságot, és megtanulnád a tananyagot, akkor nem lenne baj. 9-es matek még nem rakétatudomány, hogy ne lehessen megtanulni.
2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ja, és igaza van az előttem szólónak. én is jó ötletnek tartom, hogy megkérd egy osztály/évfolyamtársadat, hogy segítsen.

sok osztálytársamat korrepetáltam, mert egyes tanárok olyan bonyolultan fogalmaznak, hogy nem fogja fel sok diák. az én észjárásom szerint viszont, megértették az osztálytársaim is, akik amúgy tök hülyének tartották magukat matekból és legtöbbször 5-ösöket, 4-eseket szereztek.

2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!