Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi miért érdemel többet...

A férfi miért érdemel többet mint egy nő?

Figyelt kérdés

Itt családokra gondolok, főleg olyanokra ahol már gyerek is van.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__235..


2011. nov. 8. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem a linkelt kérdést, de nem értem a problémádat. Az a baj, hogy 15 és 5 millás autóról van szó?

Ugyan már, hány olyan család van ma Magyarországon, akinek ez a legnagyobb problémája? Van, akinek egy kocsira sem telik.

Nekem még jogsim sincs. Lehetne, de úgyse vezetnék, Pestre költözött vidéki vagyok, igegesítene a nagy forgalom. Suzukival jár a férjem, engem meg elvisz, ahova akarom, reggel munkába, mert a munkahelyem útba esik. De őszintén szólva az sem zavarna, ha totál ellenkező irányba járna kocsival, én meg bkv-znék. Nem érzem, hogy neki több jutna, mint nekem. Megvan mindenem, amire szükségem van, és ez elég, ez a LÉNYEG. Nem nézem, másnak mennyi jut. Aki ebből indul ki, az folyton elégedetlen. Aki pedig elégedetlen, az nem boldog.

2011. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha ő keresi a lóvét, gondolom, ez nem kérdés.

ha gyerek van meg közel egyenlő fizetések, akkor meg csak attól érdemel többet, aki hagyja neki. Tudod, az van a fejekben, hogy a nő férfi nélkül senki, a pasi meg fordított esetben tökös csávó, hogy nem hajtotta igába a fejét, és ezért a nők képesek tűrni az egyenlőtlenséget.

2011. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem ezt a kerdest, mivel ez minden csaladban maskepp mukodik, pl. mit es mennyit engedsz, vagy tursz el a masiktol, a parodtol. Ez talan attol is fugg, hogy ki es mennyit hoz a csaladi kasszaba?
2011. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ennek a kérdezőnek nem hiszem, hogy lesz 15 milliós autója

az zavar, hogy sokkal többre tartja magát mint egy nő, mert neki az járna a feleségének meg csak egy kis morzsa jutna

2011. nov. 8. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Én nem érzem ezt, amiről te beszélsz. Ezt miből szűrted le? Van konkrét dolog?

Vagy csak kivetíted saját magadra, mert valójában te érzed úgy, hogy a párkapcsolatodban el vagy nyomva?

Első

2011. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mármint a linkelt kérdésben van-e konkérét dolog, amiből így gondolod.

első

2011. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok.

Vezetek. Sokat. Városon belül és kívül is, gyerkőcöket is horgászok nap mint nap.

Viszonylag nagy és viszonylag "drága" autót vezetek.

Ismerek a környezetemben egy feleséget,

a férjek nagy, fekete, tényleg drága kocsija van.

Akart venni a feleségének is egy hasonlót - ő viszont inkább egy erősen középkategóriás kisautót kért, mondván, hogy azzal jobban tud parkolni, meg kis aranyos, neki az tetszik,stb - tehát ő maga kérte azt az autót, ez volt minden vágya, neki ez kellett.

És akkor erre is azt mondanád, hogy a férje többre tartja magát a nőnél?

Ismerni kellene a dolgok hátterét is, mielőtt ítélkezik az ember. Vagy nem kellene ítélkezni.

2011. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjemnek kombi Vectrája van, mert sokszor alkatrészeket, egyéb tárgyakat hurcol a munkája miatt és abba fér el.

Nekem Peugeot 206-osom van, mert nem nőttem valami nagyra és pl német autókból ki se látok, a műszerfal van szemmagasságban. A P meg egy jól manőverezhető járgány, egyszerűen kényelmesebb azt vezetni. Sőt, ha nem kell semmit se cipelni, néha a férjem is azt viszi el, egyszerűen kényelmesebb.

2011. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

A pasiknak a mániája a nagy és drága autó...csak azért mert a kis péniszüket kompenzálják vele!


A nők ellenben az autót használati tárgynak használják, nem kis mell-kompenzálásra:D:D

2011. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy eleg nagy autom van, konkret markat nem irnek, de draga es sved :) Kell, hogy nagy legyen, mert ezzel utazunk mert kenyelmes es tagas, illetve en hurcibalom a gyereket is, es gyakran kell masik varosokba is mennem a munkambol adodoan. A paromnak van ugyan egy (szinten sved, de masmilyen :)) dragabb autoja, de nem azt hasznalja, hanem az egyszeru kis cegeset, egyreszt mert abban barmi kar keletkezik, azt a ceg allja, masreszt abba ingyen van igy a benzin.
2011. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!