Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törvényszerű az, hogy a...

Miért törvényszerű az, hogy a volt barátnő/feleség megkeserítse a volt férj új életét?

Figyelt kérdés
Legyen akár az, hogy otthagyták, vagy ő hagyta el a családot. Ha valami nem működött, miért nem lehet túllépni rajta, miért kell hátráltatni a másikat, miért kell irigynek lenni arra, hogy valaki mással boldogabb lehet a kedves, ne adj isten, tartósabb is a kapcsolatuk?
2011. nov. 8. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

mert legtöbb esetben az ilyen elhagyott nők gyökerek


én csak egy személyre haragszok a párom exei közül, de azt megtudnám fojtani, már 1 éve zaklat, fenyeget, felakartuk jelenteni, de a rendőrségen azt mondták, hogy fölösleges úgy sem lehet bizonyítani, hogy ő csinálja ezeket

2011. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem törvényszerű, csak azt igazolja, hogy az ember ilyen gyarló jószág.

A szeretete látszólagos, csupán a vágyának beteljesedéséből származó öröm. Azért szereti a férjét, mert így van egy férje, aki ŐT szereti. Ezt ő sem veszi észre, igazából abban a hitben él, hogy a kapcsolatuk harmonikus, és ezt valaki tönkretette, aki "természetesen" nem ő, hanem a férj, és/vagy a másik nő. Pedig feltehetően kettőn áll a vásár, vagy már kezdetektől nem volt az igazi a kapcsolat, csak rózsaszín köd.

Nem csak nőkre, férfiakra nézve is igaz, jóllehet a nők sokkal inkább kapcsolat-centrikusak.

2011. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Mivel az exnek nem sikerült boldogga tennie azt, akivel élt, akkor nehogy màr az ùj mellett jól érezze magat.

Sajnos a legtöbb ex ilyen, mert nemcsak férfiról van szó, hanem gondolom nõkkel is vannak ilyen esetek.

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Épp ma akartam ezt a kérdést kiírni.

Most költöztünk új helyre,mosógép szerelő kicsinálva,hűtős emberke kicsinálva,a férjem kicsinálva.Miért ilyenek az exek?Miért vannak olyan emberek akik nem tudnak továbblépni és arra teszik fel az életüket hogy az exet tönkretegyék?és ha sikerül akkor boldogabbak?

2011. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2011. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Mert rengeteg az aljas, bosszúálló nő, akit az éltet, ha árthat a másiknak!!
2011. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előttem szólókkal.Nyilvánvalóan nm bírja elviselni,hogy a volt férj boldog egy másik nő oldalán,lefogadom,hogy ezek az anyukák csekkolgatják az új barátnő profiljait,nézegeti a szebbnél szebb képeket,és megsárgul az irigységtől!!!
2011. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
biztos úgy van vele,hogy ha már ő nemtudta boldoggá tenni a férfit,akkor nehogy már egy másik nő mellett boldog legyen!! ha meg gyerek is van az előző házasságbólna akkor szabadul csak el igazán a pokol,plusz amikor érkezik a közös baba exférj és új felesége között.na azt már képtelenek feldolgozni
2011. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
úgy gondolják,addig mig nem jön a közös baba,ő azt hiszi,hogy ezt az érzést eddig csakis ő adhattam meg apukának,én tettem őt apává,senki más.gondolom kiváltságosnak érzi magát.na és amikor egy másik nő is megajándékozza apukát gyerekkel,akkor azt már képtelen feldolgozni a volt feleség!!
2011. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Az utolsó két válaszolónak teljesen igaza van.

Tapasztalatomat írom.A párom volt élettársa állandóan nézi a képeimet a facebook-on.Hozzá teszem született 1 közös gyermekünk.Nekik a kapcsolatuból van 1 gyerek.Az ex-nek súlyos betegsége lett amivel nem lehetett neki gyereket válalni mert belehalhat.Amikor kiderült hogy terhes vagyok,addig meddig ő is az lett...Én felteszek 6 képet,ő 72 rak föl.Ő hagyta el a páromatanno 6 éve a mostani élettársáért.Nem egyszer vissza akrta sírni magát.De csak a pénz miatt.Nagyon irigy ránk.Szépen élünk,szeretjük egymást ők meg már rég nem.

2011. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!