Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! Ilyen miatt...

Lányok! Nők! Ilyen miatt szólnátok a párotoknak? Vagy ez baromság? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biztosan hülyének néztek emiatt, de röhejes ahogy a párom fut, mint egy nő aki úgy lóbálja a kezét, meg nem csak amikor fut hanem néha egyébként is úgy tartja a kezét.. az a tipikus b*zis kéztartás..tudjátok. Emiatt szóljak, vagy hagyjam, vagy nem tudom mit kéne tennem. Nem engem zavar, de a haverok a háta mögött röhögnek rajta meg amikor az utcán fut oda hozzám akkor aztán mindenki vigyorog körülöttünk. Na jó az engem is zavar azért. Tudom nem kéne. Ti mit tennétek? Vagy semmit?
2011. nov. 10. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Szólnék neki... !

Nem kicsit zavarna, ha ratyinak néznék a páromat.... :)

2011. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szólnék. Egy életre odavághatod a férfiúi önbecsülését, annyit meg nem ér meg. Majd ha a haverok beszólnak neki, az más, azt el lehet poénkodni, de a párjától biztos nem várja. Szerintem hülyeség ebből feszültséget generálni.
2011. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudod a párodat elfogadni, nem szereted igazán.
2011. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam hasonlót, és tényleg elég nevetséges látvány, de ő ezt nyílván nem tudja, hisz nem látja magát hátulról.

Rendszeresen futok és vannak forma alakok ez tény.

Én mindenféleképpen szólnék neki, de nem tudom hogy hogyan tudna egy futási stíluson változtatni. Talán csak tükörrel előtte és mögötte..akkor látná.

2011. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tenném függővé, hogy mennyire zavar a dolog. Ha már ide kiírtad a kérdést, feltételezem nagyon zavar. Úgyhogy én szólnék neki a helyedben.
2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szólnék neki, elvégre őszinte leszel hozzá, csak csomagold megfelelően és nem fog megsértődni, vagy poénosan:)
2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék neki, hogy figyeljen a kezére, hogy hogyan tartja (De azt nem mondanám neki, hogy b*zis). Nem akarnám, hogy rajta röhögjenek.

A férjem is rámszól néha, hogy húzzam ki magam. Ezen nem sértődünk meg, egyszerűen, csak figyelsz rá és ez jó. :)

2011. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem a haverok szóljanak neki.


Beszélj a haverokkal ,hogy a pároddal beszéljék meg ezt a dolgot.

2011. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az én párom baromi hülyén tud nézni ha megfeledkezik magáról, zavart mert fényképen is sikerült elkapni ezt az arckifejezését... én megmutogattam a képeket, és direkt ránagyítottam, meg volt hogy azzal poénkodtam hogy őt utánoztam :D Elcsodálkozott, tényleg így nézek ki? Szerencsére elvicceltük, azóta is poén!

Szerintem vedd fel ahogy fut, családi videó, akármi, és nézzétek együtt vissza. :)

2011. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy szereted, attól még nem kell engedned, hogy hülyét csináljon magából. Szerintem is szólj neki, persze finoman, de mindenképpen mond meg neki az igazat.
2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!