Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség ha addig nem fizetek...

Szemétség ha addig nem fizetek semmit amig meg nem bizonysodok rajta hogy tényleg enyém a gyerek? Még nem született meg.3 éves korában dőlne el állitolag.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
miért 3 éves korában dőlne el?
2011. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megszületik meg lehet csináltatni, de már közben is, csak veszélyes. Szülés után egy héttel már tudhatod.
2011. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta ezt a baromságot, hogy 3 éves korában dől el? DNS vizsgálatról hallottál már?
2011. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
akkor csinálják az apasági vizsgálatot azt ami 100%. de én kételkedem meg ha mégis akkor se arra akarom költeni a pénzem. Én mért nem dönthettem abban hogy vetesse el?
2011. nov. 12. 18:34
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

te dönthetted el, hogy lefekszel-e vele vagy sem

és ha akkor nem futottál el akkor most se menekülj a kötelezettségek elől

2011. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem védekeztetek?
2011. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
gyerekkel akart megfogni. azt hazudta nuvaringet használ. és ez mellett esett teherbe. de sztem hazudta és nem védekezett elhagytam a szemetet ezzel akar magáhozláncolni. de ha az én gyerekem is lenne mondjuk akkor én mért nem dönthettem az elvetetés mellett? csak akkor van közöm hozzá ha fizetni kell? Ha a lakásom átiratom anyámékra meg a kocsim és hivatalosan ugy sincs fizum akkor nem tudjak behajtani ugye a pénzt?
2011. nov. 12. 18:44
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
az állam megelőlegezi, és majd mikor lesz bejelentett munkád akkor le fogják vonni
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem szeretted, miért voltál vele, mikor tanuljátok meg, hogy létezik gumi, ha ennyire nem akartok gyereket. Egyébként az a csöppség nem tehet semmiről, és a te gyereked. Ha meglesz igenis kötelességed neked is gondoskodni róla.Ha nem is pénzzel, de pelenka, ruha stb. Ja és látogasd is és foglalkozz vele. Ne legyél undorító, nem ő tehet róla, hogy ilyen degenerált szülei vannak.
2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Hány évesek vagytok? Nem mintha sokat számítana. Egyébként erről a 3 éves dologról én is hallottam, csinálnak előbb is.
2011. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!