Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond mindig ilyeneket?

Miért mond mindig ilyeneket?

Figyelt kérdés

Anyukám 5 éve rákbeteg és mostanában folyamatosan azt mondja,hogy majd ez meg az lesz ha ő már nem lesz, meg majd kíváncsi lesz ő ,hogy mit csinálunk nélküle stb...

Egyrészt rosszul esik,hogy ilyeneket mond másrészt meg idegesít ,hogy mindig ezt mondja.

Kezelést kap,de folyamatosan romlanak az értékei, az állapota nem.

Mindig azt mondja,hogy soha nem segítünk neki,ha csinálunk is valamit, arra is azt mondja,hogy semmit nem csinálnunk.

Nem rég hallottam,hogy ha agydaganatról van szó akkor megváltozik a viselkedése, és ez megtörtént,régen nem volt ilyen, az orvosa viszont feleslegesnek tartja a fej röntgent.

Ezt azért mondom mert csak kezelést kap,de nem találnak daganatot, viszont a fejét még sosem nézték meg,hogy ott van e valami.

Amint mondtam azért mert az orvos nem látja értelmét.

Anyukám azt mondja,hogy hiába menne más orvoshoz az se lenne jobb, semmi értelme, engem pedig nagyon idegesít ez a helyzet, minden szempontból, az orvos is, az is ahogy anyukám viselkedik mostanában és az is,hogy nincs megoldás a helyzetre mert nem rajtam múlik mi fog történni.


2011. nov. 13. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt nem értem. Azt írod rákbeteg, de nincs daganata sehol?
2011. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,bocsánat nem írtam le az előzményeket mert már ideges vagyok...

Szóval kioperáltak már egy daganatot 5 éve, és azóta magas a tumormarkere is és azt mondják,hogy van még valahol daganat,de nem tudják,hogy hol.

2011. nov. 13. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha te konzultálnál másik orvossal? Hogy miért lehet magas a tumormarkere, meg ilyenek. Ha pedig szimpatikus a doki, és szerinted anyukád is megkedvelné, rángasd el hozzá. Amúgy nem értem, miért nem találnak daganatot. Hol keresték? Mivel? Te egyébként hány éves vagy? Ezt a dolgot nagyon nem szabad ennyiben hagyni. Anyukádnak is jobb lenne, ha egy újabb műtéttel, vagy esetleg sugárterápiával végre be lenne fejezve ez az 5 évnyi bizonytalanság, és a folyamatos kemo.
2011. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akinek volt tumora,pláne kioperálták az agyából,annak állandóan kell járnia ellenőrzésre....Most ez vagy fake kérdés,vagy tényleg elmebeteg az orvosa....

Nektek is eszetekbe juthatott volna elküldeni ct-re mr-re meg mindenre....Istenem....

2011. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az az agyában volt hanem petefészekrákja volt,amit ki is operáltak.

Viszont olvastam,hogy változnak az emberek ha az agyban van a tumor, és az utóbbi időben meg változott és, a fejét még nem is vizsgálták meg, ott nem is kerestek soha sem daganatot.

2011. nov. 13. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vizsgálták meg? Ne haragudj, de hány éves vagy? És mit takar, hogy megváltozott? Szerintem legjobb lenne, ha konzultálnál egy másik orvossal, mert annak semmi értelme, hogy megpróbálod diagnosztizálni anyukádat, közben beleképzelni olyan dolgokat, amik talán nincsenek is, és egyre jobban belelovalni magad a lehető legrosszabba. Kérj időpontot egy másik orvoshoz!
2011. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam senkinek semmit, magamban tartom a gondolataimat, nem is mondtam neki,hogy szerintem mi baja, ez tényleg csak az én felvetésem.

Egyébként ha mondanám neki,hogy keressen másik orvost akkor azt mondja,hogy minek éljen, meg,hogy olyan jó sora van neki,hogy ezért érdemes is élni....gúnyosan mondja...én nem hiszem,hogy sokat tehetnék.

2011. nov. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!