Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rosszul esik az exed...

Ha rosszul esik az exed Boldogsága akkor az azt jelni, hogy még szereted?

Figyelt kérdés
És persze van párod...
2011. nov. 14. 22:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Valamit biztos érzel még. Ha mást nem akkor azt, hogy már nem te birtoklod, túllépett rajtad. Az elég gány érzés. De elmúlik.
2011. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem feltétlenül. Inkább igazságtalannak érzed a dolgot. Hiszen neked kéne a rózsaszín ködfelhőben úsznod és boldognak lenned, nem neki. :)(mármint ezt érezzük)


Igazából egyfajta féltékenység ez, de nem nevezném szeretetnek/szerelemnek.

2011. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De van párja, akkor vele nem érzi magát olyan jól, hogy már ne érdekelje az exe? Hogy ne gondoljon rá?
2011. nov. 14. 22:15
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Jelenthet bosszúvágyat is.
2011. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Én se feltétlenül akarom, hogy az exem boldog legyen(az egyik, a többinek nem kívánok rosszat). De nem azért, mert szeretem még, csak egyszerűen azt akarom, hogy belássa, hogy egy marha volt, amiért nem vigyázott rám, és lássa be, hogy hülye volt, amiért hagyta, hogy elmenjek. Rosszul esne a tudat, hogy ő boldog a döntésével és nem bánt meg semmit.
2011. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Talán ez a "féltékenység" független attól, hogy van e párod vagy sem. Valahol gy érzed, hogy az ex nem érdemli meg a boldogságot. Amúgy vétett ellened valamit? Mert főleg akkor szokott ilyen érzése lenni az embernek.
2011. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 tekike99 ***** válasza:
24%
nem azt jelenti, hogy szereted, hanem simán gonosz vagy és rosszindulatú
2011. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Az számít valamit, hogy ex megcsalt? Lehetséges, hogy inkább a düh miatt van és nem szerelem? De akkor is gondol rá, csak fontos még neki!? Hogy bízhatnék így benne????
2011. nov. 14. 22:34
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Számít bizony. Ezért is kérdeztem, hogy vétett e ellened. Így meg végképp természetes, hogy ezt érzed. Nálam is ez volt a helyzet, és úgy éreztem, hogy egy szemét bunkó, és nem érdemli meg, hogy boldog legyen. Mert ugye gazság szerint szenvedni kéne, amiért kibabrált velem.


Szerintem sokan így éreznek.

2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
De így úgy érzem, csak búfeljtő lettem... Nem tudok bízni benne... Iszonyatosan szenvedek most!
2011. nov. 14. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!