Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, mégis érdeklem...

Van barátnője, mégis érdeklem őt, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

33 éves pasiról, és egy 23 éves lányról van szó. Mi lenne a legjobb amit tehetnék?

Azt mondta megfogtam őt a kisugárzásommal és a bájammal, és hogy tiszta a lelkem.


2011. nov. 17. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
megakar dugni
2011. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak AZT akarja....Amint megkapott már érdektelen leszel számára.
2011. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Te olyan más vagy mint a többi..." :-)
2011. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne a legjobb amit tehetnék?"

Nem dőlsz be neki, elküldöd a francba.


Amit mond, az tipikus sablonszöveg, nem kell komolyan venni, bár persze hogy jól hangzik (ezért szokott beválni), mert ki ne akarna bájos és különleges lenni?


Ha összejössz vele, mit nyersz? Normális kapcsolatot biztos nem. Gondolj bele, milyen ember lehet, akinek van párja, és félrekacsintgat meg más nőknek udvarol???

2011. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hagyni kell a fenébe, nem gondolják komolyan. Minden lánnyal ugyanezt csinálják.
2011. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bánomisén ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. Ne dőlj be neki, küldd el.
2011. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki a tiszta lelked azt jelenti, hogy még beveszed a kamu dumát. Ne foglalkozz vele, tudom, hogy jól esik ilyeneket hallani... ezt ő is tudja.
2011. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
az úgy is lehet hogy lehet hogy jobban tetszel neki és lehet hogy elhagyná miattad a mostani párját mert lehet hogy benned valami sokkal jobban megfogta....nem kell egyből kúrásra gondolni...persze az sincs kizárva én ismerek olyat hogy elhagyta a barátnőjét egy másikért és azóta is együtt vannak 4 éve......ott is mindenki azt gondolta hogy csak szexre kell neki....nem tudom mi olyan meglepő abban ha valakinek szimpatikus valaki és le akarja cserélni a másikat??miért egyből dugás?nem értem na mindegy....
2011. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Nem az a baj ha a lány szimpatikus számára, és az is elképzelhető hogy sokat jelent neki. De akkor miért nem szakít a jelenlegi barátnővel? Tiszta lapokkal kezdi a kapcsolatot?

2011. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges azért nem, mert nem tudja hogy én szeretnék e tőle valamit?
2011. nov. 17. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!