Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha idén anyuékkal...

Nagyon ciki ha idén anyuékkal leszek itthon szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig mindig a barátnőimmel barátokkal voltam,de idén megszakadt velük a kapcsolatom és nincs senkim.Tavaly még bulizni voltam idén meg...na mindegy.Engem nem zavarna csak így kívülről látva nem égő??:/ 16/L
2011. nov. 19. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Még csak 16vagy, semmi gond nincs azzal, hogy otthon töltöd. Valami barátod amúgyis csak van, hívd át filmet nézni esetleg. De a szülőkkel se ciki.
2011. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ne hülyéskedj. Semmi ciki nincs benne, még fiatalon se. Cikibb seggrészegre inni magad egy buliban, csakhogy később elmondhasd h te mekkorát buliztál.
2011. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Én 26 évesen is szilvesztereztem a szüleimmel egyszer. Buli nagyon nem volt, hangulatom se volt fényes akkoriban, inkább csendesen átvészeltem volna a szilvesztert. Így hazamentem és a szülőkkel koccintottam, tévéztünk, ennyi.


Egyébként soha ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak, mert mindig lesz néhány ember, akinek nem fog tetszeni, akármit csinálsz. Magadnak felelj meg, ne másoknak.

2011. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki! Ne érezd annak (:
2011. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem ciki :) Különben amíg tizenéves voltam, tőlem elvárták anyáék, hogy ha bulizom is, éjfél körül akkor is ugorjak haza koccintani. Ezt eleinte cikinek éreztem, aztán rájöttem, hogy nem az.

Tavaly 22 éves fejjel szilvesztereztem velük, pedig már nem is otthon lakom, hanem évek óta a párommal, csak őt beosztották dolgozni, én meg nem akartam egyedül maradni. Még ilyen korban se ciki :)

2011. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Engem 18 éves korom előtt el se engedtek semmilyen buliba. Nem örültem neki, mert szívesen mentem volna, de nem tartottam cikinek se. Máig se értem, mi azon a ciki, ha mondjuk nem szívesen megyek el egy buliba vagy nincs kivel elmennem. Nem azért kell bulizni járni, mert mások elvárják, hanem mert ahhoz van kedved.
2011. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 16éves, eddig minden szilvesztert otthon töltött. Néha belenézek a vele egykorú ismerősei világhálón megosztott képeibe amelyek ilyen-olyan partikon készültek és elképedek azon, hogy 15-16 éves gyerekeket lehet látni akik pózolnak piával a kezükbe, a lányok úgy néznek ki mint az útszéli k... és mindig azt mondom, hogy nem vesztett semmit a gyerek, hogy nem jár ilyen helyekre el szórakozni.

Néha kéri, had "aludjon ott az egyik haverjánál. (persze jól tudjuk az apjával hogy ezek az ott alvások sem alvásról, hanem a éjszakába nyúló számítógépezésekről szólnak. Ezért sem engedjük el olyan sokszor. Néha lázadozik, de végül is ő is belátja a tiltások miértjeit.

Kedves kérdező!

Egyáltalán nem ciki, hogy otthon leszel szilveszterkor.

Különben sem az számít, hogy mások mit gondolnak.

Örülj inkább a családodnak és tölts társaságukba minél több időt.

2011. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

23 éves nő vagyok, a párommal élek, aki szilveszterkor dolgozni fog, így anyukámmal leszek, aki 43 és az ő férjét szintén beosztották melozni.

Eszünk, iszunk mulatunk. :)

2011. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Én egész életemben egyetlen egyszer szilvesztereztem külön anyuéktól, akkor is az egyik gyerekkori barátommal mentünk házibuliba. Megbántam.


Anyuékkal a legjobb és az is marad!:)


20N

2011. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én idén nem is szilveszterezek, vagyis szilveszterezni fogok, de józanul a munkahelyemen. Sajnos muszáj ott örködnöm 3 társammal együtt és mivel van barátnőm így csak úgy jött össze a beosztásom hogy az egész karácsonyt otthon tölthessem a családommal, és szilveszterkor pedig dolgoznom kell. Igaz unatkozni nem fogok, mert sosem szoktunk ott, jár őrözés meg minden aztán TV stb... ez van kell a pénz. 32/F
2011. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!