Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Megőrülök (!...

Most mit tegyek? Megőrülök (! ) 19/N

Figyelt kérdés
A családom 2 éves koromban széthullot,majd nevelőintézetbe kerültem,ahol mindenki megvert naponta,és a nevelőnők is utáltak.18 évesen kiraktak.Most havi 30.000 Ft ból élek,a pasim nap mint nap megver az anyámmal egyszer találkoztam leköpött egy gyereket már elvetetettem.A Barátom apja egy iszákos állat,majdnem megölt többször is,de én kénytelen vagyok ott élni,mert akkor mehetnék az utcára.Úgy tudom,apám meghalt.Ezen kívül barátomék is rosszul állnak anyagilag 2 nap múlva jön a végrehajtó.
2011. nov. 30. 18:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudsz keresni valami munkát?
2011. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%

Sajnállak, hogy széthullt a családod.

De a pasitól menekülj, mindenhol jobb, mint ott, ahol megvernek.

Nem akarok ítélkezni, hiszen a leírtak alapján éppen elég gondod van, de miért nem védekeztetek? Az abortusz sem olcsó dolog.

A barátod egy vadbarom állat, sürgősen hagyd ott és menekülj amíg van lehetőséget.

2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
hogy mit tegyél? keress munkát már holnap (ne mondd h nem találsz, mert pl gyárba mindig kell ember, meg kell próbálni sok helyen) aztán lehet elköltözni albérletbe. jó ez nem holnap fog megtörténni, de pl egy hónap múlva már lehetséges. megszakítani a kapcsolatot a "pároddal", új életet kezdeni.
2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
sehova nem vesznek fel be nem fejezett 6 általánossal
2011. nov. 30. 18:45
 5/51 anonim ***** válasza:

Dolgozol valamit?

Mindenféleképp kezdj el önállósodni, hogy ne kelljen másokra támaszkodni, főleg olyanokra, akik vernek, isznak. Közöttük nem lesz fényes jövőd.

2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
9%
majd költözz koliba egyetemen v fősulin.vagy cuccolj össze a barátokkal.gyűjtsd a pénzed,aztán vegyél egy olcsóbb,kisebb házat.
2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
40%
miért haygtad ott a sulit?végezz vmi tanfolyamot,ahova egy tanfolyam eelég.ha van tehetséged,festegess és add el a festményeidet és így lesz talán pénzed.vagy hasonló.
2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim és van munkám de a pénzt elszedik tőlem a barátom szülei
2011. nov. 30. 18:47
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
előbb még azt mondtad h sehova se vesznek fel, most meg van munkád...
2011. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
pontosabban már nincs munkám mert kirugtak és sehova sem vesznek fel
2011. nov. 30. 18:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!