Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas, két kisgyermekes...

Egy házas, két kisgyermekes apa, akinek látszólag rendben a házassága, miért chatel más nőkkel és ismerkedik, ill. ismerősökkel flörtöl a neten?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert szeret barátkozni, emberekkel ismerkedni.
2011. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

lehet tényleg csak látszólag


(trollok tudjátok ,lepontozni)

2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tekike99 ***** válasza:
53%
ha te vagy az "anya", akkor már a kérdésedben elrejtetted a választ. "házas, két kisgyermekes apa", magyarul még véletlen sem veszed FÉRFI számba. ezért próbál olyan nőkkel kapcsolatot keresni, akik biztos nem apaként gondolnak rá...
2011. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amé' egy házas, két kisgyermekes anya, akinek látszólag rendben a házassága, flörtöl a kollégákkal, meg a hentessel.

A: el akar érni valamit (pl. egy kiló sertéscombot zsírcsimbókok nélkül. :D)

B: tudni akarja, hogy másoknak is tetszik, nem "csak" a párjának

C: több megerősítésre vágyik, mint amit jelenleg a párjától kap, hogy férfinek (anyu esetében nőnek) érezze magát


Jó, az sincs kizárva, hogy épp készíti elő a terepet egy félrekufircra, de neten úgyse lehet... mégse dughatja be az USB-portba.

2011. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert nagy a szíve
2011. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

ha egy férfi irkál egy nővel akkor miért kell rögtön arra gondolni, hogy meg is akarja dugni?????


néhány nő olyan nagy tévedésben él


akinek családja van az már ne is ismerkedhet beszélgethet a másik nemmel


nem a hülyeségen kéne járni a nők agyának (tuti megcsal) hanem inkább tenni azért, hogy ez a gondolat fel se merüljön a férfiban



mivel gondolom te csak egy kívülálló vagy így pofád befog és törődj a saját dolgoddal

2011. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jót tesz az önérzetüknek

izgatja őket

unatkozik a házasságában (mert az asszony már meg van)

megnézi kiket lehetne még felszedni


javaslat:

miért a rossz lányokat szeretik a férfiak c könyv

(habár én a miért a rossz lányokat veszik el a férfiak címűt olvastam - azt is javaslom neked)

2011. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én egy vagyok azok közül, akiknek írogat, de én nem akarok tőle semmit, mert a feleségét is ismerem, rendes nő, és szereti a férjét. De tudom tőle, hogy a pasi mással is chat-el. Konkrétan velem (régi rövidtávú kapcsolatunk volt) egy nosztalgia randit akart összehozni a felesége háta mögött. Egy darabig úgy válaszoltam neki, mintha érdekelne a dolog, mert kíváncsi voltam, meddig megy el. Hát, addig eljutott, hogy nagyon részletesen leírta, mit csinálna velem, ha találkoznánk, és már gondolatban szervezte a dolgot. Én persze nem megyek ilyesmibe bele, nagyon sajnálom a feleségét. Mellesleg nekem azt írta, jó a házassága, csak változatosságra vágyik... Elég aljas dolognak tartom.
2011. dec. 1. 10:12
 9/15 A kérdező kommentje:
A felesége nem sejt semmit, én sajnálom őt, de nem tudom, jó dolog-e ebbe belekeveredni azzal, hogy elmondom.
2011. dec. 1. 10:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Írd meg a véleményedet a palinak, hátha megteszi más is és, észbekap. Igen, unalmas tud lenni egy hosszú házasság annak, aki nem tudja megbecsülni azt, hogy valaki szereti, a pelenkacsere, játszótér a romantikus séták, mozi helyett, ő megunta. Lelkileg éretlen nyomorék, a feleségét meg sajnálom, de annyit én mondanék neki, hogy ismerkedget mögötte a férje (a pontos részleteket mellőzném), tudjon róla, ha még nem tud.
2011. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!