Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalt a párotok és...

Ha megcsalt a párotok és bevallotta, visszacsalnátok őt mással?

Figyelt kérdés

Vagy hogy kompenzálnátok, ha együtt maradtok ennek ellenére mégis?

Esetleg sehogy?

Volt már rá példa?


2011. dec. 1. 18:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem, viszont véget érne a kapcsolatunk azonnal.
2011. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Rögtön otthagynám. Magyarázhatnak a férfiak bármit, hogy ők máshogy működnek, ha más kell neki, akkor én ne kelljek!
2011. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Csak úgy tudnék vele maradni, ha megbocsájtok neki. Ha ez megtörténik, akkor már nem kell visszavágnom.

Ha nem meg a megbocsájtás, akkor vége, és nincs értelme a kapcsolatnak a továbbiakban.

2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
85%
Azzal, hogy megcsalod a párodat, vagy ő téged, onnantól kezdve az már nem kapcsolat! Nincs szeretet/szerelem, sem tisztelet a másik fél iránt. Egyértelmű szakítás!
2011. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy megtenném, mert a végén még rosszabbul érezném magam. Viszont nem hiszem, hogy otthagynám, egy botlást megbocsájtanék. Megnézném, hogy mit rontottam el, amiért máshol kereste a boldogságot.
2011. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Annak semmi értelme hogy visszacsalod. Vagy megbocsátasz neki vagy elhagyod. Én nem tudnék egy megcsalást megbocsátani,de nem vagyunk egyformák.
2011. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem, semmi ertelme, vagy elhagyod vagy megbocsajtasz, de igy ennek semmi ertelme.
2011. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogok a szintjére lealacsonyodni. Ha mással lefeküdt engem már nem szeret, ilyen egyszerű. Olyan nincs, hogy balesetből szexel mással, véletlen volt, meg ilyenek. Ha félremegy, vállalja azt is, hogy lapátra kerül és soha többet nem jöhet vissza. Egy problémára nem a megcsalás a megoldás, hanem a kommunikáció.

A barátommal két éve vagyunk együtt és ha valami gond adódott, mindig megbeszéltük. A megcsalás soha nem volt opció.

2011. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
ha bosszút akarsz állni, akkor már nincs értelme.
2011. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
56%
nincs értelme! vagy megbocsájtod neki vagy szétvállnak útjaitok. ha megcsalt akkor nem szeret teljes szívéből.
2011. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!