Agresszív alvó?

Figyelt kérdés

A férjem alapjáraton nagyon nyugodt ember. Részegen is láttam már, akkor inkább aranyos kisgyerek lesz belőle, vigyorog, viccelődik, szeret mindenkit.


Viszont alvás közben agresszív. Nagyon horkol, próbálom simogatni, néhány óra múlva már böködni, stb. Ilyenkor félálomban rám bőg, mint egy dühös oroszlán, néha nem túl elegáns stílusban.

Reggel soha nem emlékszik rá.


Egyszer álmában olyan erősen megszorította a karomat, hogy majdnem összepisiltem magam. Aludt.


Létezik, hogy valaki agresszívan alszik?


Ébren még soha nem volt agresszív, a hangját se nagyon emeli fel.


2011. dec. 2. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Avagy hogyan találjunk még a jó tulajdonságban is hibát
2011. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Aki alszik,ne hallgatózzon.Vagy vegyél füldugót.Vagy neki olyan orrba tehető horkolásgátlót.
2011. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A horkolásgátlás minden módján túl vagyunk már. Ő alszik el korábban, füldugó xart se ér.


Maga a jelenség furcsa nekem, csak érdekelne, hogy létezik-e ilyen, mielőtt itt mindenki kiragad a kérdés szempontjából lényegtelen dolgokat.

2011. dec. 2. 22:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Még alva szexelőről is olvastam, úgyhogy ez semmi ahhoz képest.
2011. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Én vagyok a női változat. Állítólag megmukkanni sem lehet mellettem,mert mindenkit elküldök durván a csába.

Én nem tudok róla.

Viszont a férjem inkább külön ágyban alszik egy ideje. :-(

2011. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolgokat produkál az emberi agy. Biztos, hogy a horkolással függ össze. Aki horkol, annak az agya nem kapja meg a megfelelő mennyiségű oxigént. Az ilyen ember nem is tudja magát tökéletesen kipihenni, még ha nem is tud róla. Csak tippelgetni tudnék, lehet, hogy ezt valami fajta veszélynek érzékeli álmában, ezért ha fizikai inger éri támad. A helyedben nézegetnék itt a neten valami alvásszakértőt, hátha találsz olyan oldalt ahol lehet kérdezni és szakember válaszol.

Az én férjem mellett sem egy életbiztosítás az alvás, ő meg állandóan rám fekszik, de úgy, hogy majdnem megfulladok. Na erre sem jó ébredni, kínomban szoktam röhögni, mert én is látom, hogy alszik, azt sem tudja hol van. Kimászok, végre elaludnék, fordul kettőt, már megint rajtam van. És nyugodtan alszik tovább. Persze kétszer annyi a súlya mint az enyém. :)

2011. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, meg a barátnőm horkol, üt, rúg álmában.

Akarsz vele aludni?

2011. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk én meg területet foglalok, a cirka 40 kg-os súlykülönbség ellenére képes vagyok az ágy szélére túrni a férjemet (180 cm széles ágyon..).

Bár, arra tippelek, hogy bújni akarok, ő meg terpeszkedni, így menekül az ágy széle felé :)


Illetve hülyeségeket is beszélek, állítólag. Egyszer aludt napközben, este lassabban ment neki, kivételesen sikerült hamarabb elaludnom. Reggel röhögéstől fuldokolva mesélte, hogy elkaptam a kezét, kifordult szemekkel ránéztem: "de kérek egy kiló karfiolt, csak egy kilót...nagyon kell..."

Azóta se tudtuk megfejteni, hogy ezt miért mondtam :)


Valamint anyám mesélte, hogy apám még polgármester korában álmában felpattant ülő helyzetbe:

"Tisztelt közgyűlés, tisztelt egybegyűltek..." - és levezetett egy komplett közgyűlést, utána megköszönte a részvételt és visszafeküdt. Ja, és néhány embernek még szót is adott közben. Anyám annyira röhögőgörcsöt kapott, hogy inkább kiment a másik szobába aludni, mert nem tudta abbahagyni a nyerítést :)

2011. dec. 2. 23:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, megvan a megoldás! Szegény párod arany szívű ember, de megunta, hogy egyfolytában letúrod és így áll bosszút. Mivel ébren nem szeretne veled vitába szállni, megoldja álmában. :)

A polgármesteresen még holnap is röhögni fogok, köszi. :)

2011. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Vagy egyszerűen csak jelen van a férjed természetében az agresszivitás, de elég intelligens ahhoz, hogy éber állapotban féken tartsa.
2011. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!