Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízhatok egy párfogóban?...

Megbízhatok egy párfogóban? Elmondhatok neki olyan dolgokat amit nem kéne? Illetve ha meg ígéri hogy nem mondja el betartja? Szerintem nem. Hisz ő az ellenségem

Figyelt kérdés
azért helyeztek pártfogó alá mert szöktem az intézetből. nem loptam nem csaltam. nem hazudtam.
2011. dec. 3. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem az ellenséged, hanem valaki, aki segíteni akar Neked. Azért, hogy őt melléd rendelték, ne őt hibáztasd, hiszen mindez egy reakció volt arra, hogy megszöktél. Persze, mondhatunk ennél jóval nagyobb "bűnöket", de ez szinte mindegy.

Úgy gondolom, hogy megbízhatsz benne, hisz a titoktartás - az, hogy amit vele beszélsz, köztetek marad - rá is vonatkozik.

2011. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a titok tartásról annyit hogy amit mondok neki azt a rendőrségre küldi jegyző könyvbe
2011. dec. 3. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ , hogy megbizhatsz e benne, igazából ezt csak te tudod megítélni...


Valóban van a pártfogóknak feljelentési kötelezettségük, ha olyat mondasz el neki, amit nem kéne, vagy ha nem működsz vele együtt...


segíteni fog viszont, hiszen ez a dolga. Ilyen téren megbízhatsz benne. Mert elmondhatod neki, hogy mihez akarsz kezdeni a későbbiekben, és ő pl segít megvalósítani ezeket a lehetősége szerint, vagy segít kitalálni hogyan jöhetnél kicsit egyenesben.


Elég megosztó szakma a pártfogó felügyelet. Igazából rajtad is nagyon sok múlik, hogy mi lesz majd ebből kapcsolatból, hogy a segítés vagy az ellenőrzés dominál e majd inkább...

2011. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg semmit nem csináltál, szerintem nem érdemes tartanod tőle. Nem tudom, miért vagy intiben, de nekem 2 osztálytársam intis volt - árvák voltak - és amiket meséltek néha, nem csodálkozom, hogy vannak, akik meglépnek onnan.
2011. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!