Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így ragaszkodom...

Normális, hogy így ragaszkodom anyuhoz tinédzserként?

Figyelt kérdés
A barátaim körében látom, hogy sokan utálják az anyjukat, folyton veszekednek vele, nekem ez nagyon furcsa, mert mi is néha összeveszünk, de pár óra múlva már nem is emlékszünk rá. Mi csak egymásnak vagyunk, nincs apám, ketten élünk. Bármikor fordulhatok hozzá a gondjaimmal, sokkal jobban megért, mint a többi barátom, érettebben tud tanácsot adni és nem elfogult közben. Általában vele megyek kirándulni, színházba stb. Olyan, mint egy legjobb barát. Szerintetek ez nem fura ahhoz képest, hogy most kéne, hogy a lázadó korszakomban legyek? Mondjuk nekem ez kb 14 éves koromban lezajlott, azóta nem akartam lázadni, ha valahova el akarok menni, akkor azt megbeszéljük és kompromisszumot kötünk, én meg nem élek vele vissza. Mások szerint fura, hogy szeretem anyukámat és hogy emiatt lehet, hogy antiszoc leszek, mert benne bízom a legjobban és kiröhögnek, ha mondom, hogy most anyuval van ilyen, meg olyan programom.
2011. dec. 4. 11:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Ha fiú, akkor vigyázz, ne legyél olyan, mint sok mai pasi, hogy nem lehet lerobbantani anyuról, ezért képtelen párkapcsolatra.

Egyébként meg rendben van ahogy gondolkodsz.

2011. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!