Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudta azt a képtelensé...

Miért hazudta azt a képtelenséget a férjem, hogy nem dolgoznak nők a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljön véletlen a téma, hogy mi újság a munkahelyén, mindig ideges lesz, kiabál, ha arról van szó, hogy nők is dolgoznak-e ott?

Szerintem nevetséges, tuti nője van a gyárban.


2011. dec. 7. 20:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Hát, érdekes... ;)
2011. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Talán mert állandóan ezzel zaklatod?

Ahol az én barátom dolgozott, 2 nő volt, a 2 ruhatáros, mindkettő öreg dagadt nő. Gondolom unja a férjed a gyanúsítgatást...

2011. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Hát attól függ milyen gyárban? Ha tipikus erős fizikai erőt igénylő részlegen van, amit nő nem tud végezni, lehet a buta kérdéstől ideges.
2011. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem maga a kérdés is nevetséges, hogy dolgoznak-e nők a munkahelyén. Ha netán dolgoznak nők is ott, akkor mégis mi van? Nyilván azért mondta azt a férjed, hogy ne rendezz jelenetet. Nem gyengén lehetsz paranoiás és féltékeny, ha már az is gondot jelent ha nők is dolgoznak a munkahelyén. De mondok durvábbat ennél: útban a munkahelyére is több nővel találkozhat! Ha nem látássérült, akkor egyik-másik még tetszhet is neki. Ez viszont teljesen normális egy heteroszexuális férfinél. Hidd el, hogy nem lenne veled, ha nem akarna. Feltételezem el tudná magát tartani egyedül is.
2011. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért, mert tudja, hogy féltékeny vagy, mint a fene.
2011. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye. Tudom, hogy dolgoznak nők a gyárban és ez egyáltalán nem érdekelne, csak az, miért hazudja azt, hogy nem.

Én is férfiakkal is találkozom munkám során és nem tagadom le, pedig ő igenis féltékeny rájuk, szóval nem én zaklatom őt, hanem ő jön utánam, kilesni, hogy mit csinálok.

2011. dec. 7. 20:34
 7/30 A kérdező kommentje:
Mikor ezt hazudta, véletlen jött fel a téma, hogy milyen munka, bírják-e a nők, stb és akkor azt hazudta, hogy nem bírják, mert nem is dolgozik ott nő. Mondtam, ne nézz hülyének, de csak állította. Szóval nem vagyok féltékeny a női nemre, csak nem szeretem, ha hülyének néznek és furcsállom, hogy miért kell hazudni, ha nincs titkolni valónk.
2011. dec. 7. 20:36
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

:D


mert féltékeny vagy :D


Hagyd már békén!

2011. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Legalább nem unatkoztok.
2011. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
És ha abban a munkakörben, amire kérdeztél tényleg nem dolgozik? Bízz benne egy kicsit!
2011. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!