Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emesére becenevek? (nagyon...

Emesére becenevek? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

mióta az eszemet tudom gyűlölöm a nevem:D

valami jókis becenevet szeretnéék.másik nevem noémii,arra is írhattok:D valami különlegesebbet:)

ha ez számít,szőkés hajú,zöld szemű,magas lány (175 cm:|)vagyok:D:D:D:D


2011. dec. 10. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Név jelentése:

Eme, anya, anyácska


Név elemzése:

Az Emese név komoly, felelõsségteljes, nyugodt személyiség kialakulását biztosíthatja. Diplomáciai érzéke kifinomult, stílusa kedves, lenyûgözõ, könnyed, ezért sokan kedvelik társaságát. Mivel nagyon vágyik arra, hogy megértse mások gondolatait, érzelmeit, és ehhez igen magas érzelmi intelligenciával rendelkezik is, így olyan munkahelyen kamatoztathatja adottságait leginkább, ahol ez szükséges. A név viselõi családcentrikusak, mint szülõk nagyon megértõk és türelmesek.

BeceneveK

Mesi, Mesike, Mese, Emi, Emike, Emes, emeske


Név elemzése:

A Noémi név könnyeddé és finommá teszi tulajdonosát, de fizikai teljesítõképességében egy kissé visszafogja viselõit. Értékeli az élet azon dolgait, melyek azt kellemessé tehetik, a szép ruhákat, bútorokat, környezetet. Ugyanakkor önbizalomhiányban szenved, és ez sokszor már csírájában kiirtja álmait, a valóra váltás lehetõségével kapcsolatos erõs kétségei miatt. Sokan kedvelik és bíznak benne.


Becenevek:

Nomi, Nomika, Noni, Nonika, Noncsi, Mimi

2011. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 /Anita_'94/ ***** válasza:
25%

A Noémire a Nono és az Émi jutott eszembe.

Az Emesére nincs ötletem. Talán írhatod úgy poénból, hogy MSE. A Mesiről meg más jut az eszembe :S

2011. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Van egy Emese nevű ismerősöm, őt mindig is Mesinek hívtuk.
2011. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Emi, Mesi, Eme


Noja, Nomi

2011. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Mesi, Emse
2011. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én a Noémi barátnőmet Noé-nak hívom, bár tudom, hiogy ez így férfinév. De a Daniella, Roberta is lehet Dani meg Robi...
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Mese, Mesi
2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 1 Emese van őt mindig Emő-zük

és 2 noémi őket noncsinak és nomi-nak szoktuk hívni

2011. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a Noémire én még az Émi-t is hallottam
2011. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Mimi:) Nekem is ez a becenevem.
2012. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!