Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha ellenkező nemű...

Normális, ha ellenkező nemű testvérek felnőttként együtt laknak és bejárkálnak egymás szobájába, van, hogy együtt alszanak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves, a bátyja 23. Egy lakásban laknak, de nincs is szinte külön lakterük, ez amolyan "művészlakás" a szüleik miatt, akik festők, régies, nagypolgári, egybenyíló szobákkal. Nem tudunk elvonulni, mert a srác ott van folyton, ahol mi, és ami nagyon megdöbbent, hogy van, amikor egy szobában alszanak, a barátnőm arra hivatkozik, hogy mert hideg van a többi szobában, de szerintem ez hülyeség, mert nyáron is szemtanúja voltam, mikor a srácnak is meg volt ágyazva a szobában. Csak nekem furcsa ez? Hiába nagy lakás, egyszerűen nem lehet elkülönülni, a srác ha felhozna valakit, akkor a barátnőm simán látna mindent. Szerintem ez nem normális, de lehet, hogy csak én gondolom így, nyugtassatok meg.
2011. dec. 12. 00:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

én meg vagyok róla győződve hogy csak te tulajdonítasz ennek túl nagy jelentőséget.

ne csinálj ilyen hülyeségekből problémát,mért ne lenne normális??? különben is testvérek..nah!

2011. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Norrmális. A fütés sajnos drága,kettő van akinek az életben nem jut külön szoba és ötön alszanak együtt,és ha a tesójára féltékeny vagy akkor mi van ha szegény a boltba ránéz a férfi eladóra...Nem kell a másikat megfojatni.
2011. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nincs ebben semmi izé

ne aggódj :)

2011. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
85%

Biztosan kefélnek a hátad mögött és valójában szexuálisan aberrált állatok.


Ezt akartad olvasni?

Vagy inkább ezt?


Ez teljesen normális. Mi is együtt hálunk, egy ágyban, meztelenül, ölelkezve. Te prűd vagy. Költözz Pennsylvania-ba az amishokhoz.

2011. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
normális teljesen.
2011. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
elég beteges a gondolkozásod, ha neked az beteges, hogy két testvér jól megvan egymással
2011. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem gáz!!!!


Aki meg írta,hogy meztelenül fúúúj!!

2011. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Azt irod, egy szobaban alszanak., masutt meg azt, hoyg egyutt. A 2 nem ugyanaz!:)

Ha egyszer muveszlakashoz tudtak hozzajutni - az is nagy dolog ilyen fiatalon egy testverparnak! -, akkor most ezt kell szeretni. Ha megvaltozik a cslaadi allapotuk, anyagi helyzetuk, es ugy erzik, majd rágyúrnak a laksacserere.:) Nyugi.


Egybekent fiu vagy, es kedvesed a lány?


Neked milyenek a lakaskorulmenyeid?


Csak mert feltunt, hogy a lanynal keresed a megoldast az egyuttletre, es őt szidod, amiert ez a lehetoseg nem adott... holott Te vagy a ferfi, Neked kell megoldani/biztositani az egyuttlet korulmenyeit..... ;)

2011. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy együtt élnek és jól megvannak egymással teljesen normális. A téli egy szobában való alvás is, hiszen így tényleg olcsóbb lehet a fűtés.

Az már kicsit gázabb, hogy nincs külön kis terük, pedig elvileg mindketten felnőtt emberek, akik feltehetőleg élnek szexuális életet is (nem egymással). Nem értem, hogy nem gondoltak még erre, hogy ilyenkor mi a dolog menete, hová vonulnak el stb.


Figyeld az apró jeleket, kérdező. Ennyiből még nem lehet azt leszűrni, hogy beteges és nem normális, amit csinálnak.

Van egy férfi ismerősöm, ő is nagyon jó kapcsolatban van a testvérével. Én is ki akartam írni miatta kérdést nemrégiben. ;)

Nálunk az volt a helyzet, hogy én kapcsolatot szerettem volna azzal a sráccal, de alig lehetett elérni, mindig volt körülötte valaki, ha más nem, hát a húga. Na most az a nő totál "szerelmes" a bátyjába! A facebook profilján is hetente tesz fel új képeket (sokat) a pasasról, hogy xy itt, xy ott, xy eszik az x étteremben stb. Állandóan hívogatja telefonon, hogy mi újság + folyton belekarol, alig engedi el. Alapvetően önálló nőnek tűnik, szóval nem gondolom, hogy annyira függne tőle és azért inkább már isteníti. Na mindegy. Én rákérdeztem a pasasnál (de szerintem te ne kérdezd meg ennyire nyíltan a barátnődtől...) és azt mondta dehogy, nincs köztük semmi több, sőt neki már fel sem tűnt miről beszéltem annyira megszokta. Számomra mindenesetre kissé még most is furcsa, de már hosszabb ideje ismerem őket és tényleg nincs köztük sem semmi.


Talán kérdezz rá a lánynál, hogy szerinte nem furcsa-e, vagy nem hogy oldják meg ha a másik felvisz valakit. Ha mást nem mondd, hogy neked így nem menne, mert zavarna, hogy nem lehet bezárni még az ajtót sem. Hátha kitalál valami megoldást.


Vagy esetleg kérdezd meg a srácot, amikor a bnőd nem hallja, hogy ő nem szokott-e felvinni lányokat, mert érdekes a lakás stb-stb.


Igazából nem nagyon lehet mit csinálni. Ez így nem tűnik különösebben furcsának, bár nekem nincs testvérem. De ha nyáron is együtt alszanak... Nem értem miért...

Továbbra is azt tudom mondani, hogy a kisebb jelekre érdemes figyelni.

2011. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Ja azt nem mondtam, hogy az én esetemben a lánynak pasija sem volt, sőt most sincs és szinte mindenhová együtt mennek a testvérével, nyaralni stb. Pedig amúgy szép lány, vannak barátnői is, mégis annyira rá van cuppanva a bátyjára, hogy a múltkor is mikor nagy nehezen már csak barátilag együtt töltöttünk egy estét (előtte délután beszélgettek 1 órát, mert együtt ebédeltek) akkor is hívta, hogy "sziaaaa. De jó, hogy felvetted! Mi újság?" kicsit el is röhögtem magam, mondom eszem megáll, pár órája beszéltek és minden nap találkoznak. Szerencsére nem jött át hozzánk( a sráchoz). Aznap...


Amúgy amíg nem ismertem őket azt hittem a barátnője, mert minden képen együtt szerepelnek, kb. mindenhol együtt jelennek meg és mondom, alig veszi le a pasasról a kezét. Olyan már mint valami kiskutya. :D :-/

2011. dec. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!