Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám aljas...

Mit tegyek? Anyukám aljas módon, hazugsággal akart elszakítani a páromtól.

Figyelt kérdés

Tegnap rejtett számról hívott egy srác, hogy a párom az ő nővérével csal, elmondta, hogy hétvégén ott aludt, stb stb. Kérdezgettem, egyre inkább marhaságot mondott, kértem, hogy akkor a nővérével is hadd beszéljek. Fel is hívott a leányzó 2 óra múlva, hogy hát igen, párom lement hozzá és megtörtént, aminek nem kellett volna. 2 kérdést tettem fel neki, és el is bukott az amúgy is gyenge történet, kinyomtam a telefont. Ezek után még kb 10szer hívott, felvettem végül és közöltem, hogy szemen szedett hazugság és találjon ki más szórakozást. Elmentem párom sógornőjéhez, kicsit kiborultam, mert elegem van abból, hogy mindenki szét akar minket szedni. Ő felhívta a lányt, és számon kérte, hogy ne hazudjon, mert náluk aludt párom azon a bizonyos éjszakán. És itt a lány bevallotta, hogy xy kérte meg rá, keressem meg neten. Este rájöttem, hogy xy anyám munkatársa.


És ma jött a hidegzuhany: anyám meg a munkatársa találták ki, hogy hátha majd így rájövök, hogy a párom nem hozzámvaló, stb stb stb, egy csomó hülyeséget hordott össze.

Gyűlöli a páromat, pedig lassan másfél éve vagyunk együtt. Ide ne jöjjön, ha elmegyünk miért megyünk, miért olyankor, miért nem máskor. Soha nem megyek sehova, amikor tudok itthon vagyok, pont amiatt, hogy anyum ne legyen egyedül. Amikor kiakadtam közölte, hogy én aztán nem kérjem őt számon, meg hogy olyanokból csinálok ügyet, amiből nem kellene. Hát nem azért, de képesek voltak egy hazugságot kitalálni, hogy a páromat elhagyjam. EZ NEM MARHASÁG!!!!!!


Mit tegyek? Első felindulásból az jutott eszembe, hogy amint lesz munkám (sajnos pályakezdő vagyok) azonnal eltakarodok albérletbe párommal és ott TALÁN nyugtunk lesz.


Mit tegyek? Kérlek segítsetek.


2011. dec. 13. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jó az elgondolásod, amint lesz munkahelyed albérlet. az ilyen kotnyeles anyukákkal nem lehet értelmesen megbeszélni a dolgokat, ő akarná irányítani az életed. az enyém is ilyen... szerencsére eddig még nem ment el. párom is normális vele, de neki nem tetszik. és nem érti miért nem akarunk senkit se behívni a házba.
2011. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyucid vagy ennyire fél az egyedülléttől vagy ő akarja a pasid.
2012. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!