Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszamennél újból a régi...

Visszamennél újból a régi munkahelyedre dolgozni, ahonnan pár éve eljöttél?

Figyelt kérdés
azóta 3 mhely sem vált be
2011. dec. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha nagyon jó barátsággal léptem ki onnan..Ha haraggal,vagy azért mert pocsék volt akkor még jó pénzért sem mennék vissza.
2011. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy váltunk el az ottani főnökséggel.

Én szülési szabadságon vagyok, de csak a társaságot sajnálom a többit nem.

Mondjuk, nekem szerencsém van abból a szempontból, hogy az én munkakörömben Mo-n elég kevesen dolgoznak és szükség van rá.

2011. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is attól függ miért mentél el, ha rossz szájízzel váltatok el, ne menj vissza még ha fel is vennének, mert megkeserítik majd a mindennapjaidat. Esetleg ez esetben csak akkor menj vissza, ha azóta már más a főnökség és nem kell a régiek szapulását hallgatni.


Ha jó volt a kapcsolat viszont a kollégákkal és a főnököddel, csak váltani akartál de nem jött be , akkor szerintem menj vissza nyugodtan...

2011. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mennék vissza, mert biztosan meg volt az oka, hogy eljöttem.

Én imádom a mostani munkám, a kollégáimmal mind jól kijövök, jópáran összejárunk munka után is, ismerem a családjukat, stb.

De nem fizetnek meg, ezért keresek másikat.

Másrészt meg nem szeretek "visszafelé haladni", ha érted mire gondolok :)

2011. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

őszintén,én visszamennék bár nekem ott semmi nem volt jó,és a fönökömmel sem ugy váltam el ahogy kellet volna.Egy valami miatt visszamennék,a pénz.

A párom viszont azt mondta ha visszamegyek elválik,olyan szinten megaláztak hogy nem lennék ember ha oda visszamennék.

2011. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóról szóra egyezem 12-28-assal. Mindenben.
2011. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azaz a 2. 12-28-assal. Véleményben és körülményben is.
2011. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!