Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom durván beszél...

Ha a párom durván beszél velem aznap, vagy veszekedtünk akkor mindig azt álmodom hogy megcsal. Miért?

Figyelt kérdés

ezek a veszekedések úgy zajlanak legtöbbször pl hogy megbeszéljük, hogy beszélünk telon, előre örülök, várom, hogy csevegünk, beszélgetés közben kiderül, hogy ő ingerül, kilyukadunk egy értelmetlen veszekedésbe, letesszük.

vagy dolgozom, este találkozunk én egésznap ezt a pillanatot vártam, örömmel találkozok, és ő megint lehoz ezzel azzal.

ilyenkor mindig felborul valami biztonságérzetem, vagy nem tudom (pl hogy én úgy örülök neki, mint először, ő meg nem, nem villanyozom fel, voltaképp pofára esek a szerelemben)

szóval ezek után jönnek ezek az álmok.

ha jobban elhúzódik a dolog az álmok mindennaposak lesznek, nem egyszer ébredtem sírva hajnalban, ami a páromat idegesíti (először még kérdezte mi baj, később már zavarta, hogy nem tud tőlem aludni)


most én nem vagyok normális?


2011. dec. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulsagosan raakaszkodtal, nappal is es ejjel is. Lazitsd meg a csomot, nem lesznek remalmaid.
2011. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal kell megbeszélned. Szerintem azért álmodsz ilyeneket, mert párod nem biztosítja számodra azt a fajta kapcsolati biztonságérzetet amit te elvárnál tőle. Ezért mindig a legrosszabbra gondolsz, hogy megcsal.


Szerintem a kommunikáció köztetek, elég zavaros ilyen szempontból. Ezeket el kellene mondanod a párodnak, hogy az ilyen viselkedés mit vált ki belőled. Ha tényleg szeret megérti.


Pl. nekem is voltak ilyen problémáim, és bármi aprócska gondom volt a kapcsolatommal kapcsolatban, azt mindig megbeszéltem a párommal, aki türelmesen meghallgatott, és megnyugtatott. Sokkal megnyugtatóbb a pároddal megbeszélni, mint idegenektől tanácsot kérni.

2011. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szóval akkor mégsem vagyok ideggyenge vagy ilyesmi

hanem ez természetes (csak eddig soha egy kapcsolatomban nem volt ilyen, csak 1szer szakítás után)

2011. dec. 15. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a fiú nem szeret már téged,ha szeretne, ha sírsz,megkérdezné mi a baj,meghallgatna,törödne veled,nem azon puffogna hogy nem hagyod aludni,aludni akar melett,de nem veled,nem oknélkül álmodsz ilyet,a tudatalattid már érzi,hogy ő már nem úgy érez irántad.

"Én úgy örülök neki, mint először, ő meg nem, nem villanyozom fel"

Itt a lényeg és ki is mondtad,és már érezd is...

2011. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodod ezt, mert ettől tartasz a legjobban vele kapcsolatban. Nem feltétlenül van alapja, egyszerűen veszekedések után a tudat alattid ezt a félelem érzetet vetíti ki. Velem is volt már ilyen egyszer-kétszer, pedig hála égnek semmi esély arra, hogy megcsal, vagy elhagy, de mikor összezördültünk apróságokon, én is ezt álmodtam.
2011. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

néha nem jó ez a tudatalatti

ha nappal veszekszünk még éjszaka is szenvednem kell :(

2011. dec. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!