Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megzsarolt! Ti hogy...

A párom megzsarolt! Ti hogy reagálnátok le ezt a dolgot? Ez lehet nálatok szakító ok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy külföldi munkalehetőséget,de nem szívesen megyek egyedül mert jövő nyártól együtt tervezzük a kimenetelt...megzsarolt azzal hogy ha nem megyek ki most akkor velem nem jön sehova és elfog hagyni mert neki ilen ember nem kell,igaz 6 hónapja nincs munkám de nem töltöttem hasztalanul az időt mert 2 tanfolyamot is elkezdtem egyszerre és az egyik még mindig megy...nem tudom megértetni vele hogy én vele szeretnék menni és nem szeretném itt hagyni,most már hetek óta ez a vita köztünk és nem tudunk düllőre jutni...már megfenyegetett hogy ha nem megyek akkor elhagy...lehet hogy igaza van,de ebben nekem is dönteni kell és nem kényszer hatása alatt kimennem,az is lehet hogy jót akar nekem vagy nekünk de erre a zsarolásra nem értem mi szükség,ku.rva szarul érzem magam hetek óta az egész miatt....így hogy menjek ki hogy ilyen lelki állapotban vagyok?ti hogy reagálnátok erre?
2011. dec. 25. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

no,ez elegge zavaros,de...

ha vegre kaptal munkat,akkor azt a fel evet ki fogjatok birni,siman...

inkabb ehenhalsz itthon es varsz???

biztosat a bizonytalanert ne adj fel...

mert mi van,ha maradsz es a parod ket het mulva kozli,hogy papa,szakitotok...akkor se melo,se tars...

legyel racionalis

2011. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a párod tényleg csak jót akar, mert azt látja, hogy elvesztetted a motivációdat, vagy ilyesmi, és ezzel akar rábírni arra, hogy igenis lépj tovább az életedben. Többször is mondta, hogy elhagy, vagy csak egyszer "kicsúszott" a száján?
2011. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Igazat adok a párodnak abban, hogy ez egy jó lehetőség lenne most neked.

De ha engem zsarolna a párom, már nem lennénk együtt.

2011. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg a munkát lehet,hogy egy jó lehetöség!
2011. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Többször is mondta, hogy elhagy, vagy csak egyszer "kicsúszott" a száján?



Nem kicsúszott....miden nap elmondja és olyanokkal fenyeget ha nem megyek akkor ő nem fog velem kijönni ha együtt megyünk...igazából itt a zsarolással van baj,mert kb olyan mintha választási lehetőségem sem lenne...azért gondoltam arra hogy néznék inkább itt a közelben munkát addig és frissen közös erővel neki vágnánk...de egyfolytában zsarol és már másról nem is tudunk beszélni szinte és már nagyon sz.arul érzem magam az egész miatt...és ő nem veszi észre hogy ezzel csak elrontja az egész kapcsolatunkat....

2011. dec. 25. 09:45
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Lényegében te DIREKT azért nem mész ki mert ő "rád erőszakolja". Van két lehetőséged:

1. kimész, kapsz pénz, párod marad

2. maradsz, tovább keresel munkát(ami az sem biztos h. összejön, amikor alig lehet munkát találni), és lehet hogy a párod elhagy.

Azzal a kint töltött idővel pedig a kapcsolatotok csak erősebb lesz.

És milyen lelki állapotban vagy, hogy nem tudsz kimenni?

2011. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a párod, csak az eszközeihez van némi hozzáfűzni valóm:


Nyugodtan mond meg neki: Neked egy társ kell, nem egy zsarnok. Ha még egyszer fenyegetni mer, akkor inkább most váljatok külön.


Ennyi.

2011. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, hogy talaltal munkat. Fogadd el, ha neked is tetszik és most lenne is kedved hozza.

Az viszont, hogy parod ezzel zsarol, hogy elhagy ha nem teszed azt amit õ akar, az mar nincs rendjén.

Zsarnokoskodik feletted, ez nem a jövõ 2-ök szamara.

2011. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 09:54


A lelki állapotom olyan amit leírt az utánad válaszoló aki rátapintott a lényegre...mert nem a társat érzem benne hanem a zsarnok házisárkányt és ez még jobban veszélyez az egészben hogy meglépjem....nem a támogatást érzem benne,hanem azt hogy márpedig igen is mész..mert ha nem akkor ez meg az lesz...ez megy már 2 hete és teljesen kivagyok készülve...minden nap ezen megy a vita ami nem is lenne baj ha türelmesebb lenne hozzám és nem egy zsarnok lenne...nem azt mondom hogy simogassa meg a fejemet de azért egy kis lelki támogatás jobban jönne mint a b.aszogatás...

2011. dec. 25. 10:02
 10/15 A kérdező kommentje:

Fogadd el, ha neked is tetszik és most lenne is kedved hozza.


Ez az hogy nem tetszik mert idővel találnék jobbat amiben jobban érzem magam...ez most csak ilyen ideiglenes szükség munka lenne...nem hinném hogy hosszabb távon ott maradnék..

2011. dec. 25. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!