Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg a fiatalok...

Miért változnak meg a fiatalok a szülőkkel, hogyha elkerülnek a családi fészekből?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően nem attól változnak, hogy elkerültek, hanem attól,hogy felnőttek
2011. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért változnak meg mert az élet ezt kívánja és ezt hozza ki az emberből és a farkas törvények megváltoztatják az ember ha kikerül a meleg családi fészekből..
2011. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki változik meg. Nagyban függ a kapcsolat milyensége gyerek és szülő között.Ha jó kapcsolatban voltak az együttélés alatt, elköltözés után is megmarad. Persze, kissé átalakítva.
2011. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:
Miért ne változnának meg? A felnőtt emberek másképp viselkednek és másképp viszonyulnak a világhoz, másokhoz, még a saját szüleikhez is, mint a gyerekek. Az a természetes, hogy a szülő-gyerek kapcsolat átalakul felnőtt szülő-felnőtt gyerek kapcsolattá.
2011. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert már nem hat rájuk az atyai agymosás.
2011. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nem fenyegethetik meg a szülők őket azzal a sz*r dumával, hogy

"Amíg az én házamban laksz, azt csinálod amit mondok."


Én is kegyetlenül őszinte leszek a szüleimmel ha saját lakásom lesz.

2011. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobban önmaguk lesznek.És nincs az a szöveg hogy "amíg az én kenyeremet eszem addig azt csinálod amit mondok". Így ha elköltöztek egyből önmaguk lesznek és ha kell őszintén megmondják a véleményüket a szülőknek. Lehet úgy is mondani hogy az ember akkor teljesedik ki ha elköltözött a szülőktől.
2011. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy a 3. hozzászólónak a véleménye közlítette meg a legjobban azt amire gondoltam. De érdekesek a többi vélemények is.
2011. dec. 26. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hmm, érdekes! Nálam ez pont forditva történt. Mármint elköltözés előtt is szerettem és tiszteltem őket, de csak miután elköltöztem értettem meg, hogy mennyi mindent tettek értem, és hogy milyen sok hálával tartozom nekik! Több mint 3 éve élek külön, igaz, hogy köztünk van 250 km távolság, de minden nap telefonálunk, és amikor hazajövök meglátogatni őket úgy csillog a szemem, mint egy kisgyereknek :) 24/L
2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
végre nincs függés tőlük, szabadsááág!!!!
2011. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!