Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagycsalados nök, milyen...

Nagycsalados nök, milyen jellemü ferj mellett terveztetek nagy csaladot? Szamoltatok azzal, hogy majd mennyire szamithattok ra közös dolgokban. Stb? Utolag hogy latjatok, realisan gondoltatok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Az számított, hogy biztonságos anyagi hátteret biztosítson a családnak. A többit megoldottam magam.
2011. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsö valaszt! Megkerdezhetem, hogy akkor "mergelödtel", amikor pl. ugy erezted, eggyel több gyereked van - mert ebben/abban nem lehetett szamitani ra? Vagy azt mondtad magadban: ezt vallaltam... (Egy pelda: egesz nap a tevet nezi, nem viszi le a gyerekeket...stb, rad szakadt minden: karacsony, takaritas, kisgyerekek...stb.) Meg azt is megkerdeznem: Nem bantad meg? Ujra ezt csinalnad? Ha vissza lehetne forditani az idö kereket, es nem lenne mar mas ferfi kilatasban, akkor is öt valasztanad? Amugy hany gyereketek van?

Bocs, hogy egyszerre sokat kerdeztem, es elöre is köszönöm a valaszokat! :)

Remelem, masok is irnak meg, tölük is erdekelnenek ugyanezek!

2011. dec. 27. 19:09
 3/9 anonim válasza:
81%

Én pont fordítva voltam. Nekem előbbrevaló, hogy mennyire tudjuk KÖZÖSEN felnevelni a gyerekeket, minthogy mennyit keres.


Soha nem vállalnék 1 gyereket sem olyan férfi mellé aki hazahozza pénzt és telibe tesz utána a többire. Nálunk a férjem kevesebbet keres mint én, mégis kisebb gond mintha egyedül maradnék a gyerekek dolgaival.

A 3.at tervezzük (eredetileg kettőt szerettünk volna) de úgy, hogy tudom mindenben segít. Együtt fürdetünk, öltöztetünk, segít este az altatásnál, éjjel felváltva ugrálunk a beteg gyerekek körül ha épp úgy adódik. Ha nem lenne ilyen támaszom egyet sem vállaltam volna. Így meg akármennyit. Számomra az anyagiak másodlagosabbak. Nekem nagyobb fájdalom lenne ha hordaná haza a pénzt, de magam és a gyerekek lennénk csak.

2011. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%
utolsó vagyok: ja, amúgy a férjem típusra talán feminimebb. Szóval nem az a mácsótípus kétajtós szkrény. Inkább az a lágy, ölelős apuka, (igaz, lányai vannak. azokkal máshogy bánik egy apa. Igazi lányos apuka!)
2011. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia:) Nem vagyok nagycsaládos, két lányunk van. Nálunk úgy van ez, hogy szerelemből házasodtunk, öt év kapcsolat után. Hat év házasság után jött az első gyerkőc, majd három év múlva a második. A párom nem segít a háztartásban, lényegében azért mert este ér haza. Apróságokat megcsinál, de itthon szeret pihenni. Hogy őszinte legyek, nagyon nehéz. A nagyobbik lányom itthon van, a pici meg még csak hét hónapos. Egész nap rohanok, de imádom a gyerekeimet, értük bármit, mégha estére kiskanállal kell összekaparni akkor is. :D Én nem bántam meg, napközben ha megcsúszom persze mérgelődöm, de hamar elmúlik. Karácsony az egy rémálom volt ami a készülődést illeti, de szenteste csodás volt, utólag azt mondom megérte naponta a hajamat tépni az idegtől miatta. :D
2012. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket es köszönöm az utolsonak, hogy ilyen öszinten leirtad. :)

Nekünk eddig egy gyerekünk van, es en a szivem szerint mindig is 3-at terveztem, az idö pedig megy... Ha a parom este erne haza, valoszinüleg jobban megertenem, hiszen a munka miatt faradt, igy viszont, hogy 3-kor itthon van hetfötöl csütört-ig, penteken meg elöbb, es megis, utana ledöl pihenni, mert ugye ejszaka szamitogep/filmek, amibe gyakran 2-ig belealszik, igy "esszel" kevesbe tudom toleralni. A karacsonyt emlietetted: mind3-an betegek voltunk. Nalam a csucs pont 24-e es a termeszetes modszereim miatt hamarabb tul is voltam rajta. Ferjem mar 1 hete bent volt (de meg most is olyan nathas, hogy nem erzi az izeket sem). Semmi termeszetesben "nem hisz", csak a gyogyszerek, talan emiatt szinte csak egyedül voltam a keszülödesben. Annyi, hogy behozta ejjel a fat es ratette az egöket, összesegeben talan 1/3 reszt vallalt belöle, ami nagy segitseg volt, de azert en is beteg voltam. Ez csak a kommented kapcsan jutott eszembe, a lenyeg: amikor ö beteg, ugy nez ki a csaladunk, mintha a kamasz fiu lenne beteg, es nincs apa, es minden ram marad. (Persze en "anyakent" voltam beteg.) Az eszemmel persze hogy latom, mibe vagok bele, mivel kell szamolnom, ha biztosra akarok menni, nem tennem. De a sziv szava, ami belülröl jön, az megis fontosabb... Es azert talan valtozhat is (bar erre esztelenseg alapozni).

2012. jan. 4. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Én négy gyermeket nevelek,és nem igen számíthatok párom segítségére!!!Nagyszülők sincsenek.De így is megy a dolog,mert ha mindig azon vagy mert Ő nem segít meg stb,akkor csak magadnak ártasz "tönkre "mész az idegtől..........Probálj ne ezen rágódni.ami a nagy könyvben meg van írva az lesz!Ha (változtatunk)akkor lesz rosszabb!Nem bántam meg!!!ha egyedül maradnék akkor is talpon lennék!!

Üdv:4gyermekes

2012. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok! Es köszönöm a valaszod! :)
2012. febr. 8. 12:28
 9/9 DarkChii ***** válasza:

Én most pont ezen rágódom már napok óta.

Nincsenek még gyerekek, nem vagyunk házasok, nyáron fogunk összeköltözni. De ez elég nagy lépés számomra ahhoz, hogy elgondolkozzam: valóban őt akarom a gyermekeim apjának?

Nagyon szeretem és tulajdonképpen nincs is semmi gond a kapcsolatunkban, de rengetegszer eszembe jut hogy vajon hogyan fog viselkedni apaként. Én azt látom hogy ő sajnos elég szétszórt, picit talán lusta is, és néhány dologban inkább kamaszként viselkedik, mint felnőtt férfiként (25 éves). Nagyon szeretem, de nem tudom valóban jó döntés lenne-e ilyen férfival leélni az életem (3 gyereket szeretnék). Ha valaki tudna tanácsot adni, nagyon-nagyon megköszönném... Akár privátban is.

2012. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!